Loading
Показати теги
Благодійна виставка-аукціон «Київський арт-вернісаж»
Категорії: Мистецтво Інші
Коли : 28 березня 2017 - 06 квітня 2017

Благодійна виставка-аукціон «Київський арт-вернісаж»

1

28 березня-6 квітня 2017 року у Києві буде проходити благодійна виставка-аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж» на підтримку вдів і сиріт загиблих воїнів АТО.

Вхід вільний.

6 квітня 2017 року Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон колекційного живопису, якому передуватиме передаукціонна виставка.

Час роботи виставки: з 28 березня до 5 квітня 2017 року.

Виручені від продажу картин кошти, організатори планують передати вдовам і сиротам загиблих воїнів АТО та бойових дій.

Проходитиме виставка-аукціон за ініціативи та підтримки Комітетів з питань культури, моралі та духовності Громадських Рад при Міністерстві оборони України та Київської міської адміністрації, а також ВГО "Спілка християнських письменників України".

Цінителі живопису, колекціонери та пересічні українці зможуть не тільки побачити, але й придбати на аукціоні роботи народних художників Віктора Шаталіна, Федора Захарова, Василя Непийпиво, Матвія Когана-Шаца, заслужених художників Петра Сабадиша і Василя Чегодар, народної художниці України Тетяни Голембієвської, Йосипа Бакшая-молодшого. Поряд з цими іменами, роботи яких в будь-якій приватній, і навіть музейнії колекціях - удача, будуть представлені роботи двох сучасних українських художників - Костянтина і Світлани Шаповалових, творчість яких все більше набирає визнання.

Картини, які будуть представлений ​​на аукціоні - це роботи в стилі соц-арт, яким більше ніж 50 років і виставлені вони будуть на аукціоні за реально благодійним цінами, розмах яких коливається від 1 грн. до 5000 доларів США.

Організатори намагаються надати, таким чином, можливість не тільки колекціонерам, але й простим українцям взяти участь в аукціоні. 

Робимо добро разом!

Місце проведення: м. Київ, Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7.

Вас також може зацікавити:

Фестиваль писанок 2017
Перший фестиваль картонних скульптур і творчості «kARTonFEST»
StreetFest «Велкам ту Америка!»

Коментарі:

Фестиваль на карті:

vs_place_catalog
Новини