Loading
Показати теги
Дні здоров'я і цілительства в «Парку Київська Русь»
Категорії: Інші
Коли : 18 березня 2017 - 19 березня 2017
Ціна квитка: уточнюйте

Дні здоров'я і цілительства в «Парку Київська Русь»

1

18-19 березня 2017 року у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" будуть проходити дні здоров'я і цілительства.

Вхід платний.

Наші пращури були здоровими людьми, хоч і не мали розвиненої сучасної медицини. Але життя в гармонії з природою, чисте повітря та вода, постійна фізична активність робили їхні тіла здоровими та витривалими, а думки їхні швидкими і ясними.

Під час програми Днів здоров’я та цілительства у Древньому Києві будуть згадувати давні рецепти збереження та відновлення здоров’я, розповідатимуть, як перебороти свої страхи, як увійти в гармонію з собою та зі світом.

Навіть такі нехитрі заходи, як щоденна зарядка насправді можуть багато дати для укріплення фізичної витривалості, імунітету. Тому саме з зарядки розпочнеться програма. А далі гостей Парку запросять до спілкування з прекрасними представниками світу тварин – кіньми. Навіть офіційна медицина признає користь іпотерапії – лікування кіньми. Людям корисно погладити тварину, відчути тепло її тіла, її вологе ритмічне дихання. Таке спілкування піднімає настрій, упорядковує думки.

Ще одним цікавим заходом програми стане майстер-клас із боротьби зі своїми страхами. Мешканці Древнього Києва проведуть для гостей сеанс вогняної терапії, таким чином «вилікувавши» усіх охочих від панічної боязні вогню чи вибухів.

18 березня для гостей Древнього Києва майстер слов'янських оздоровчих практик Андрій Бережанський проведе групові заняття ходіння по вугіллю. У кожного буде можливість взяти участь! А 19 березня гостей здивує Леонід Ясинський - тренер з йоги, який проведе майстер-клас серед гостей.

У програмі покажуть не тільки слов'янські методики вдосконалення тіла і духу, але і долучать гостей до східної культури. Дивовижні можливості людського організму продемонструють учні школи східних бойових мистецтв «Чорна пантера»: вони будуть розбивати руками цеглини, лягати грудьми на вістря списа і показувати інші неймовірні речі. А запрошений йог проведе майстер-клас з основ цієї древньої практики для всіх бажаючих.

Вартість вхідного квитка: 150 грн, для пенсіонерів та студентів - 100 грн, для дітей шкільного віку - 50 грн, дітям дошкільного віку - безкоштовно.

Сайт: http://parkkyivrus.com

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ в "Парку Київська Русь".

Вас також може зацікавити:

Фестиваль тюльпанів
Культпохід в музей транспорту
Дні слов'янського гумору в «Парку Київська Русь»

Коментарі:

Фестиваль на карті:

vs_place_catalog
Новини