Loading
Показати теги
Великдень у Древньому Києві
Категорії: Інші
Коли : 16 квітня 2017 - 17 квітня 2017
Ціна квитка: уточнюйте

Великдень у Древньому Києві

1

16-17 квітня 2017 року у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" буде проходити святкування Великденя.

Вхід платний.

Чому для святкування варто обрати саме "Парк Київська Русь"? Тому що саме у Древньому Києві Ви дізнаєтеся про глибинний зміст свята, побачите багато цікавого та зможете розважитися на повну.

Прийнявши християнство у давнину, саме Київ стояв на зламі епох. Час язичництва вже спливав, а християнство на наших землях лише народжувалось. Як швидко могли нові свята замінити язичницькі? Як відбулася заміна головного язичницького весняного свята – проводжання зими і зустрічі весни – на Великдень? Древній Київ запрошує Вас на святкування Великодня, щоб зануритися у епоху, що схована від нас великою кількістю минулих літ.

Завітавши на святкування, Ви зможете побачити оригінальну театралізовану програму Пасхи – «Як на Русі Світло Темряву побороло», про те як жителі Древнього Києва пороки перемогли.

У «Парку Київська Русь» ви зможете не лише спостерігати за дійством, але й долучитися до нього. Кожен має можливість бути учасником різноманітних конкурсів і змагань, які є невід’ємною складовою святкової програми.

Окрім участі у масових розвагах на Пасху, кожен відвідувач Древнього Києва має змогу обрати собі й індивідуальне заняття до душі – постріляти з лука, взяти в оренду костюм і здійснити фотосесію, покататися на коні, спробувати смачні страви у корчмі, взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах, придбати чи виготовити самому оригінальні сувеніри та знайти багато інших занять в залежності від своїх інтересів.

Вартість вхідного квитка: 150 грн, для пенсіонерів та студентів - 100 грн, для дітей шкільного віку - 50 грн, дітям дошкільного віку - безкоштовно.

Сайт: http://parkkyivrus.com/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ в "Парку Київська Русь".

Вас також може зацікавити:

Перший фестиваль картонних скульптур і творчості «kARTonFEST»
UAmadeFest «Фудкультура»
Фестиваль Подорожей «З Рюкзаком»

Коментарі:

Фестиваль на карті:

vs_place_catalog
Новини