Loading
Показати теги
Великий Столичний Ярмарок «Київські Контракти»
Безкоштовно
Категорії: Інші
Коли : 08 квітня 2017 - 09 квітня 2017

Великий Столичний Ярмарок «Київські Контракти»

34

8-9 квітня 2017 року у Києві буде проходити великий столичний ярмарок «Київські Контракти».

Вхід вільний.

Весна як раз у розпалі, а значить, саме час задуматися про оновлення гардеробу, так й взагалі про різного роду шопінг. Пора додати в життя що-небудь яскраве та сонячне.

Здавна найкращим місцем для покупок вважалися ярмарки. Саме тут збиралися всі світочі торгівлі, презентуючи людям товари, якими вони по-справжньому пишалися. І чим популярнішим був ярмарок, тим більшу кількість людей він гуртував навколо себе. Сюди приходили не тільки жителі якогось конкретного села, але й мешканці всієї околиці, і навіть найвіддаленіших куточків країни. Одним з найбільш відомих подій такого роду були «Київські Контракти», за традицією відбувалися в столиці. Що ж, час відроджувати традиції! 

Захід пройде за ініціативою Київських Контрактів і фестивального порталу ufest.in.ua за інформаційної підтримки obozrevatel.com

Які активності чекають на гостей?

1. Величезний ярмарок, де Ви зможете знайти все: від одягу до аксесуарів, від різних хендмейд виробів до оригінальних подарунків до майбутніх свят (такого у масмаркеті точно не знайти). Тільки найкраща якість від кращих українських виробників.

2. Фуд корт з достатком страв як для прихильників здорового харчування, так і для тих, хто тішить себе жирним і солоденьким.

3. Дитяча зона. Щоб маленькі гості не нудьгували, спеціально для них буде діяти окремий майданчик зі всілякими розвагами.

4. Майстер-класи. Київські Контракти – це можливість не тільки розважитися, але й здобути нові вміння під пильним поглядом кращих українських майстрів.

Реєстрація для учасників (виробників гастрономічних товарів,  handmade (хендмейд) майстрів та виробників ексклюзивних аксесуарів/подарунків/речей, учасників фуд-корту,  майстрів/учасників інтерктивної зони: алея майстер-класів та простір дитячих розваг) - https://goo.gl/forms/3QeAkMzilKlFkKG93

Детальна інформація на сторінці заходу: https://www.facebook.com/events/575950892604554/

Місце проведення: м. Київ, метро Палац Спорту/ Льва Толстого, Спортивна площа, 1 (відкрита територія навколо фонтану).

Як проходив ярмарок у минулому році, дивіться на відео:

Вас також може зацікавити:

Дитячий ярмарок «Брокант»
Перший фестиваль картонних скульптур і творчості «kARTonFEST»
StreetFest «Велкам ту Америка!»

Коментарі:

Фестиваль на карті:

Новини