Loading
Показати теги

Фестиваль ЗАХІД 2016

Категорії: Музика

Коли : 19 серпня 2016 - 21 серпня 2016
Ціна квитка: уточнюйте
1150 Друк

Фестиваль ЗАХІД 2016

1150

19-21 серпня 2016 року на території готельно-відпочинкового комплексу Чарівна долина в Родатичах неподалік від Львова відбудеться одна з найбільших та найпотужніших мистецьких подій країни - фестиваль ЗАХІД 2016 .

ЗАХІД - фестиваль, що об'єднує. Він проводиться з 2009 року на Львівщині. У цьому році подія збере найкращі українські, білоруські, молдовські, австрійські, американські гурти. Проте незмінною залишається основна програма та ідея підтримки українського мистецтва та культури. Просторі поля всіяні травами, прохолода лісу, освіжаюча вода озер, життєдайне сонце – все навколо сприяє позитивному настрою. І посеред цього – сцени, з яких лунає музика. Фестиваль об'єднує особистостей, які люблять свою творчу справу! І це ще не все! Відпочинку сприяє польова кухня, виставки рукоділля, літературні читання, майстер-класи з різних ремесел та ваші однодумці, які теж насолоджуються дружнім фестивальним настроєм. 

ЗАХІД – найкраща традиція фестивального літа. Цьогорічний ЗАХІД змусить тисячі сердець битися разом. Добираючись з усієї України автостопом, автобусами та машинами, серця у пошуках вільного духу зустрінуться тут, на території свободи, щоб розділити музичне щастя та дружбу. Без масок буденного життя, забувши про роботу та статуси – сюди варто приїхати, щоб відчути себе вільним і бути поруч із справжніми людьми. 

Кожного року на фестиваль ЗАХІД приїжджають великі компанії, адже з друзями відпочивати краще та веселіше. Тому: дізнався сам – повідом друга, збираєте компанію та вирушаєте за пригодами, які будете згадувати цілий рік до наступного фестивалю. 

Попередній список учасників фестивалю ЗАХІД 2016:

- Crystal Castles (CAN)
- Enter Shikari (UK)
- The Misfits (USA)
- Oomph! (GER)
- DevilDriver (USA)
- Emmure (USA)
- We butter the bread with butter (GER)
- Jamala
- Vivienne Mort
- Brutto

Як добратися:

  • власним авто: доїхати до фестивалю автомобілем зі Львова можна автострадою номер Е40. 
  • автобуси: від Головного залізничного вокзалу м. Львів будуть організовані автобуси до території фестивалю ЗАХІД. 
  • електрички: до фестивалю ЗАХІД можна доїхати електричками з Приміського вокзалу ст. Львів. 

Через станції Львів-Родатичі прямують електропоїзди ЛЬВІВ-МОСТИСЬКА ІІ (через Рудне, Мшана, Затока, Городок) та ЛЬВІВ-СУДОВА ВИШНЯ. 

Проживання 
Проживання на фестивалі на територіях наметових містечок — нагадуємо, що це польові умови, тому для тих хто звик до домашнього комфорту, буде сладно без всіх благ цивілізації. Тому ви можете жити в місті в готелях і прижджати кожного дня на фестиваль. На території фестивалю буде розміщено 2 наметових містечка: 1 з них буде платне, 1 безкоштовне. У всіх наметових містечках буде можливість жити, як у власному наметі, так і взяти намети на прокат. Вартість місця під намет в платному наметовому — орієнтовно 50 грн. за 3 дні з людини. 

Платне наметове містечко, це приватна ділянка на відстані 1.5 км від фестивального майданчика, на якій пропонується розміщати намети — тобто це додаткова платна послуга, яку пропонують як альтернативу. Платне наметове буде розміщено на території відпочинкового комплексу Чарівна долина, всі умови: рівна огороджена ділянка, душі, туалети, освітлення, охорона, паркінг, кафе з доступними цінами та дешевий транспорт до фестивального майданчика (орієнтовно 1.5 км — ціна 2 грн.), футбольний, волейбольний майданчики, тенісний корт, мотузковий парк, дитячий майданчик, мінігольф. На території всі послуги крім туалету та душів — платні. Розводити багаття — можна. Безкоштовне наметове містечко знаходиться під лісом за територією фестивального майданчика. Безкоштовне наметове містечко має душі та туалети, повного освітлення та охорони не має. В безкоштовному наметовому містечку будуть встановлені 5 душів, 14 туалетів, 6 рукомийників. Оренда наметів - 0977659518, 0630290126. 

Офіційний сайт: http://zaxidfest.com/

Группа Вконтакті: http://vk.com/zaxidfest

Сторінка в Фейсбуці: https://www.facebook.com/zaxidfest

Сторінка в Інстаграмі: https://www.instagram.com/zahidfest/

Сторінка у Твіттері: https://twitter.com/zaxidfest

Вартість квитка на 3 дні фестивалю: 690 грн.

Купити квиток: http://www.concert.ua/ua/eventpage/zahidfest

Інші відео з фестивалю: https://www.youtube.com/channel/UCyF_KAnvzwUYzFEbOS5YHcQ

Вас також може зацікавити:

Музичний фестиваль ‘ATLAS WEEKEND

Коментарі:

Захід на карті:

Новини