Loading
Показати теги
Турнір з середньовічного бою «Меч князя Святослава»
Коли : 15 квітня 2017 - 15 квітня 2017
Ціна квитка: уточнюйте

Турнір з середньовічного бою «Меч князя Святослава»

1

15 квітня 2017 року у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" відбудеться Відбірковий турнір на Чемпіонат світу з середньовічного бою по версії IMCF - «Меч князя Святослава».

Вхід платний.

Учасники заходу – більше 150 бійців з усіх областей України. Бої відбуватимуться як один на один, так і в групових номінаціях, а участь у них братимуть і чоловіки, і представниці прекрасної, але не слабкої статі.

Бійці будуть змагатися у повному лицарському обладунку зі зброєю, що є точною реконструкцією середньовічної. Бої триватимуть до глибокого вечора. Нагородою бійцям стане щире захоплення та оплески глядачів, призи від «Парку Київська Русь». І найголовніший трофей – 50 найкращих бійців, як хлопців, так і дівчат, поїдуть та Чемпіонат світу з середньовічного бою, який відбудеться в кінці травня в Данії.

А 16 та 17 квітня у «Парку Київська Русь» відбудеться  святкування Великодня.

Вартість вхідного квитка: 250 грн, для пенсіонерів і студентів – 100 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно. 

Сайт: http://parkkyivrus.com/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ в "Парку Київська Русь". Курсують маршрутки з Києва від метро «Видубичі».

Вас також може зацікавити:

Перший фестиваль картонних скульптур і творчості «kARTonFEST»
Фестиваль Подорожей «З Рюкзаком»
StreetFest «Велкам ту Америка!»

Коментарі:

Фестиваль на карті:

vs_place_catalog
Новини