Loading
Показати теги

Дослідницький проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє» у Мистецькому Арсеналі

Безкоштовно

Категорії: Виставки Інші

Коли : 18 квітня 2018 - 20 квітня 2018
Де: Київ , вул. Лаврська 10-12

Місце: Мистецький Арсенал

Дивитися місце на карті
301 Друк

Дослідницький проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє» у Мистецькому Арсеналі

301

18-20 квітня в Мистецькому Арсеналі пройде Дослідницький проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє»

Дослідницький проект «Втілюючи місію. Зазирни у майбутнє» – це платформа для креативного діалогу між представниками бізнесу, мистецтва та інноваторами. Діалогу, що дасть можливість зазирнути за горизонт завтрашнього дня.

Це прагнення знайти багатогранну та вичерпну відповідь на запитання: яким стане майбутнє, що вже наступає зараз?

Мета проекту – поширити інформацію про соціально відповідальний бізнес, в основі якого – усвідомлена суспільна місія і цінності. Бо тільки вони можуть стати підґрунтям для успішного розвитку в майбутньому.

Дослідницький проект складається з трьох елементів.

Дискусійна платформа: протягом трьох днів буде представлено доповіді і відбудуться дискусії про візії майбутнього у вимірі: мистецтво – бізнес – інновація. Учасниками стануть:  Анатолій Амелін, Співзасновник та директор економічних програм аналітичного центру "Український інститут майбутнього"; Лідія Смола,доктор політичних наук, професор, психолог; Сергій Гайдайчук - президент CEO Club Ukraine
‪; Ігор Степанов - засновник компанії Sicore, агенства Stepanov, ідеолог проекту “Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє”


‪; Ігор Гут - провідний український експерт з бізнес-моделювання та стратегічного маркетингу. Партнер шведського проекту DYB | Develop Your Business,  кандидат економічних наук; Наталія Жеваго - ідеолог та співзасновник «Культурний проект», учасниця The Aspen Institute; Ірина Соловей - стратегиня з розвитку спільнот, співзасновниця платформи соціальних інновацій «Велика Ідея»  та інші.

Інновативна платформа: майданчик інноваторів, де відвідувачі зможуть на власні очі побачити найновіші технології, що тільки починають запроваджуватися в наше повсякдення.

Мистецька платформа: експозиція скульптур та інсталяцій, що відображають місії провідних українських компаній. В основу кожної роботи покладено дослідження структури й особливостей компаній-учасниць проекту. Арт-об’єкт стає виразником, утіленням сутності компанії.  

На події будуть представлені 9 робіт відомих українських митців та скульпторів: Мирослав Вайда, Микита Зігура, Антон Логов, Тарас Пантелейчук, Ліза Портнова, Артем Присяжнюк  та Євгеній Чернишов/Syn Art Group.

Крім цього, будуть представлені VR-версії інсталяцій Сергія Петлюка та Антона Логова з першого проекту «Втілюючи місію. Мистецтво і бізнес».

Коментарі:

Захід на карті:

Новини