Loading
Показати теги

Виставка мексиканського мистецтва "VIVA Mexico!"

Категорії: Виставки

Коли : 04 травня 2018 - 03 червня 2018
Де: Київ , вул. Володимирська, 24

Місце: Національний заповідник "Софія Київська", зали «Брами Заборовського»

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: Уточнюйте грн
1213 Друк

Виставка мексиканського мистецтва "VIVA Mexico!"

1213

"VIVA Mexico!" - міжнародний культурний проект, який проводиться вперше в Україні.

Це виставка традиційного мексиканського мистецтва «амате», яка проходитиме в рамках програми розвитку культурних відносин між Мексикою та Україною. 

У мексиканського народу багата і захоплююча історія. Серед давніх культурних цінностей збереглися священні манускрипти та кодекси з піктограмами. За їх допомогою можна почерпнути багато відомостей про історію, природничі науки, релігію, літочислення та багато іншого. Також з них ми дізнаємося про життя розвинених цивілізацій в Месоамериці, в тому числі ацтеків і майя. Вправні «тлакуілос», або переписувачі, записували інформацію про різні історичні події на різного роду матеріалах. Деякі кодекси були зроблені зі смужок тканини, шкур оленя або паперу з листя агави, але все-таки основним матеріалом було «амате». Назва «амате» походить від слова аматль, що в перекладі з мови науатль означає «папір». Амате виготовляють з кори фікуса або фігового дерева - рослин з сімейства тутових.

Нині мексиканці малюють на амате чудові картини. Деякі з цих творів присвячені релігійній тематиці, на інших можна побачити різні стилізовані тваринки, або ж сцени зі свят і радісних подій у житті мексиканців. 

Понад 12 справжній мексиканських «амате» буде представлено у виставкових залах Національного заповідника «Софія Київська» з 4 травня по 3 червня 2018 р.

Організатори: Національний заповідник «Софія Київська», арт куратор Ніна Бурневіч

Куратори проекту: Ніна Бурневіч, Лілія Бершова 
(044) 278-44-83

Відкриття виставки відбудеться 3 травня о 16:00 (вхід на відкриття по запрошенням, бажаєте отримати запрошення – звертайтесь до куратора Лілії Бершової (Lilya Bershova) або за квитками, які можна придбати в касі заповідника. 

За участю студії дефіле та дизайну ENCANTO.

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/events/570173540016126/

Коментарі:

Захід на карті:

Новини