Loading
Показати теги

Пласідо Доміго з концертом в Києві

Категорії: Концерти

Коли : 13 лютого 2019 - 13 лютого 2019
Де: Київ , вул. Велика Васильківська, 103

Місце: Палац "Україна"

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 1599-5999 грн
105 Друк

Пласідо Доміго з концертом в Києві

105

13 лютого під в Київському Палаці "Україна" вперше в Україні відбудеться виступ знаменитого іспанського тенора Пласідо Домінго.

Цей виступ у супроводі Національного заслуженого симфонічного академічного оркестру України, стане справжньою подією для поціновувачів справжньої музики.

Пласідо Доміго народився в музичній сім'ї. Незабаром сім'я переїхала в Мексику, де батьки Домінго відкрили свою театральну трупу. Саме в Мексиці Пласідо Домінго зустрів своє перше кохання, почав вчитися музиці і вперше заспівав професійній сцені. Це сталося в Мехіко в 1959 році в Palacio de Bellas Artes. Тоді молодий співак виконав арію Борса в опері "Ріголетто". Через три роки тенор підкрює США. Тут він знайомиться зі своєю другою дружиною. Разом пара переїжджає до Ізраїлю, де працює три сезони поспіль. Справжній успіх Пласідо Домінго отримав в Нью-Йорку після виступу в ролі Альберто в опері "Дон Родріго". Незабаром він вперше заспіває на сцені знаменитої Метрополітен опера, а далі почне жити на два континенти, даючи виступи в Америці і Європі.

Тепер Пласідо Домінго - один з трьох кращих оперних співаків у світі, якого люблять і чекають шанувальники в кожному куточку світу.

До зустрічі на концерті легендарного тенора!
Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини