Loading
Показати теги

Фанк на Пляжі - Клуб Шляхетних Співачок

Категорії: Фестивалі Музика

Коли : 10 серпня 2018 - 10 серпня 2018
Де: Київ , Труханів острів

Місце: Південний Берег Києва

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 400 грн
174 Друк

Фанк на Пляжі - Клуб Шляхетних Співачок

174

10 серпня "Клуб Шляхетних Співачок" призначає зустріч у форматі Live Show на пляжі Південний Берег Києва! Ви зможете зануритися в стихію музики в стилі Funk, Soul, R & B і від душі потанцювати в декораціях, що створені самою природою.

Шоу "Клуб Шляхетних Співачок" з Мар'яною Головко виходить на радіо "Аристократи" щотижня вже четвертий рік поспіль. Його мета - познайомити слухачів з творчістю унікальних співачок різних жанрів, оглянути їх музичні біографії і послухати їх самих.

Тепер "Клуб Шляхетних Співачок" стає доступний слухачеві в форматі Live Show. Організатори прагнуть об'єднати кращі жіночі голоси країни в могутній потік любові і творчості. У цьому концертному сезоні "Клубу благородних Співачок" підготує для вас серію унікальних музичних зустрічей.

Гостями цього вечору будуть прекрасні співачки VERA KEKELIA і Марта Адамчук. У своїх незвичайних інтерпретаціях вони виконають пісні Aretha Franklin, Chaka Khan, Betty Davis, Fergie, Janelle Monea і ін. А також ви почуєте і авторські композиції.

Музиканти, що візьмуть участь у коннцерті - це особлива гордість проекту "Клуб Шляхетних Співачок" Live Show. Стейдж-бенд виконає культові фанкові композиції від 70х аж до найактуальніших сучасних хітів.

Час проведення з 20:00 по 22:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини