Loading
Показати теги

Alekseev з концертом у Львові

Категорії: Концерти

Коли : 14 лютого 2019 - 14 лютого 2019
Де: Львів , просп. Вячеслава Черновола, 2

Місце: Малевич концерт арена

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 290-1500 грн
325 Друк

Alekseev з концертом у Львові

325

14 лютого в свято всіх закоханих запрошує на свій сольний концерт ALEKSEEV, який відбудеться в Малевича.

Alekseev - український співак. Півфіналіст українського проекту "Голос країни".
Всього за два роки на сцені ALEKSEEV зумів створити власний музичний простір, що відрізняються від усього існуючого раніше, і підкорити серця сотень тисяч слухачів.

Перший сингл артиста "П'яне сонце" став безпрецедентним хітом у всіх країнах СНД і отримав статус платинового. ALEKSEEV став першим українським виконавцем, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану. "П'яне сонце" - перша російськомовна пісня, що потрапила в "Топ-100" світового чарту Shazam за підсумками тижня.

"Снов осколки", "Океанами стали", "Відчуваю душею" - все сингли і кліпи ALEKSEEV неминуче поселяються в ефірах національних радіостанцій і телеканалів СНД і знаходять відгук у серцях сотень тисяч слухачів різного віку! Глядачами фінального грандіозного концерту нон-стоп шоу в столиці Україна стали близько 3000 чоловік.

ALEKSEEV - володар срібної кнопки YouTube за більш ніж 100 000 передплатників на офіційному каналі. Лічильник YouTube-переглядів кліпів артиста налічує десятки мільйонів, армія фанатів-передплатників співака в Instagram досягла півмільйона і постійно збільшується.

Географія концертів ALEKSEEV включає аншлагові виступи в Ізраїлі, Азербайджані, Молдові, Казахстані, Естонії, Росії, Білорусі, Латвії, Туреччини, Німеччини, Єгипті та інших країнах. За літо ALEKSEEV встиг стати гостем найгучніших фестивалів: "Спека" в Баку, "Слов'янський базар" у Вітебську, "MPRL City" в Маріуполі та інших. Концертний графік артиста, який тільки два роки тому вперше вийшов на велику сцену, розписаний на півроку вперед.

Поспішай купити квиток і до зустрічі на концерті
Початок о 20:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини