Loading
Показать теги

Понад 400 робіт українських та корейських художників покажуть на виставці "Еxposure" у Києві

Понад 400 робіт українських та корейських художників покажуть на виставці

14 червня в культурному просторі «AkT» на "Арт-заводі Платформа" відбудеться відкриття виставки "Exposure". На виставці покажуть роботи 85 молодих українських художників та 30 художників з Кореї. 

"Вчора ми змонтували 110 метрових робіт від 30-ти корейських фотографів. Також побудували 11 відкритих студій для українських творців, де вони зможуть працювати 24/7." - розповідає засновніця проекту "AkT" Аліса Якубович.

Це буде наймасштабніша виставка 3 сезону "AkT". На ній представлять більше ніж 400 мультидисциплінарних арт-об'єктів: колажів, гравюр, інсталяцій, фотографій, живопису, відео-арту, тощо. У своїх творах художники відображають особисті резонанси на тему впливу. Співпраця з Кореєю - цікавий культурний взаємообмін. Спеціально на відкриття нового сезону в "АkT" прилетів Сонгте Джон, куратор з Тегу, Південна Корея.

За словами маркетинг-директора Арт-заводу "Платформа" Сергія Соколова, "AkT" - повністю соціальний проект, метою якого є вплив на свідомість людини через мистецтво. В даному випадку воно є доступним абсолютно для всіх - як з боку художників, так і з боку шанувальників арту.

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки