Loading
Показать теги

Від дружби до кохання один крок

Від дружби до кохання один крок

Нарешті Ви зустріли кохану людину, а вона вважає Вас всього лише другом? Не варто засмучуватися, адже саме з дружби починаються найміцніші та найвзаємніші відносини. Не вірите? Ось Вам підбірка фільмів, присвячених саме такій ситуації.

Просто друзі

Сьогодні Кріс Брендер – успішний музичний продюсер, який не відчуває нестатку грошей і жіночої уваги, та й взагалі, має все, чого тільки бажає чоловіча душа. Правда, так було не завжди. У школі цей стрункий красень був справжнім вигнанцем, повненьким і зовсім не привабливим. Саме тоді його спіткала перша серйозна невдача у коханні: прекрасна блондинка Джейн вважала Кріса просто другом, а спроба зізнатися у почуттях з тріском провалилася.

З тих пір Брэндер не з'являвся у рідному містечку, а про інцидент намагався не згадувати. Власне, все вдавалося, доки випадок не закинув героя до Нью-Джерсі. Тут він зустрічає свою кохану, почуття до якої все такі ж сильні. Біда в тому, що і ставлення Джейн не змінилося... Чи вдасться хлопцеві все переграти?

Більше, ніж любов

 

Емілі і Олівер зустрілися на борту літака. Їм не потрібно було багато часу, щоб зрозуміти, наскільки вони різні люди. Дівчина обожнює драйв і тусовки, а от хлопець – сором'язливий і мегаправильный тихоня. Ловити тут, як кажуть, нема чого, тому герої розлучаються... Правда, номерами парочка таки обмінялася. Так і починаються їх нерегулярні зустрічі. У підсумку, вони вже слабо уявляють будні без можливості пожалітися один одному на чергового невдалого партнера. То чи дружба це?

Більше, ніж секс

Герої познайомилися у літньому таборі. Тоді вони абсолютно не зацікавилися один одним і спокійно роз'їхалися по домівках. Але доля – та ще інтригантка, вона наполегливо зводила Адама і Емму разом. Одного разу хлопець дізнається, що його колишня зустрічається з його батьком. Шок досягає такої межі, що герой у п'яному забутті вирішує знайти собі дівчину на ніч. І чий номер потрапляє під руку? Звичайно ж, Еммин! Така практика сподобалася обом сторонам, адже не передбачала жодних зобов'язань. Але чим частіше відбуваються зустрічі, тим більше зрозуміло, що говорити про дружбу тут просто смішно.

Один день

Спілкування Емми і Декстера мало кому з університету здавалося можливим. Він завзятий гуляка, хлопець нарозхват і просто красень. Вона сором'язлива, хоч і розумна, саркастична, але не воліє показувати свої здібності на людях: легше в кутку відсидітися. Власне, вона давно помічала симпатичного брюнета, а от той і не підозрював про її існування. Але гучна вечірка зробила свою справу – пара познайомилася. Однак зав'язати стосунки у них не вийшло, в результаті чого герої вирішили створити власну традицію: один раз на рік (річниця знайомства) вони зустрічалися і влаштовували дружню прогулянку. Незважаючи на життєву ситуацію, правило зустрічі залишалося незмінним. Може, час зробити висновки?

З любов'ю, Розі

А найголовнішого і не примітив. Саме це можна сказати про історію Алекса і Розі. Вони росли пліч-о-пліч з самого дитинства, знали один про одного все до найменших подробиць. Здавалося, герої стануть ідеальною парою, але один випускний руйнує прекрасні мрії. Розі вирішує переспати з одним зі шкільних секс-символів, після чого дізнається, що вагітна. Алексу важко змиритися з таким станом речей, однак і на нього чекають несподівані зміни – поїздка на навчання за кордон. А потім ще й одруження на дівчині, з якою його познайомила сама Розі. Одна біда – справжні почуття нікуди не діваються...

Так, ні, напевно

Мила історія про батька і дочку, власне, історія про розказану історії. У самий розпал розлучного процесу десятирічна Майя вирішує дізнатися у батька про його минуле і зрозуміти, чому ж така щаслива сім'я раптом вирішила розпастися. З'ясовується, що у житті батька було 3 сильних кохання. Хто ж із дівчат виявиться мамою Майї? І чи все скінчено у відносинах Уїла?

Вперше

Познайомилися ці двоє за не зовсім романтичних обставин. Їхні друзі влаштували гучну вечірку на дому, що зовсім не сподобалося сусідам. У результаті, ті викликали поліцію, яка влаштувала масштабні розбірки. Так Дейв і Обрі дізналися, наскільки багато у них спільного. Ідеальні обставини для дружби... Або не тільки?

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки