Loading
Показать теги

Закордон прямо в Україні

Закордон прямо в Україні

Мрієте поїхати за кордон, але ніяк не виходить? На жаль, обставини, вони такі, люблять бути незручними і неправильними. Адже картинки в інтернеті такі красиві і яскраві, так ваблять до себе... А що, якщо ми скажемо Вам, що Ви можете побувати у Норвегії, Чехії, Голландії, навіть не покидаючи Україну? Як? Читайте далі.

Німеччина.

 

Частинка цієї країни потрапила на нашу Тернопільщину, а точніше в містечко Заліщики. Якщо комусь пощастило побувати у німецькому Сааршляйфі, то Ви дізнаєтеся панорамку. Там могутня річка Саар ніжно огортає пагорби села Оршольц. Тут же Ви побачите величезний півострів, який, здавалося, приєднаний до суші лише тоненьким містком. Густий туман і легкий, прохолодний вітерець надають місцю ще більшої загадковості та містики.

Ніагари

 

Звичайно, на відміну від свого аналога в штаті Нью-Йорк, цей природний пам'ятник трохи менший, але його бурхливі хвилі і шум анітрохи не менші. Джуринський водоспад, хоч і знаходиться досить далеко від Тернополя, але місцеві пейзажі того варті! Справжні джунглі. А для любителів екзотики зовсім поряд розляглися руїни Черногородського замку.

Норвегія

 

Аналог норвезького фіорду причаївся у Черкаській області й іменується Буцьким каньйоном. Різноманітність місцевих трав і дикі тюльпани зачаровують своєю красою. Також привертає галасливий водоспадик, що котиться по крутих схилах, і напівзруйнований млин 19 століття, служить прекрасним фоном для екзотичних фотосесій.

Ірландія

 

Ця країна широко відома своїми пагорбами, повністю огорненими зеленим полотном з легкою скелястою лисиною. Правда, пам'ятки Бакоти одного разу були нещадно знищені припливом місцевої річки. Втім, на красі узбережжя Дністра це жодним чином не позначилося.

Прага

Це чеське місто закохує в себе з перших хвилин. Але помилуватися на подібні екстер'єри можна і в наших Чернівцях. Для початку пройдіться по вулиці Ольги Кобилянської – історичною гордістю міста. Колись тут жили виключно вельможі, що помітно відбилося на красі місця. Наступний пункт призначення – національний університет, від якого можна плавно переміщатися до ратуші. А для тих, кому буде мало емоцій, завжди відкритий будинок-корабель і площа турецької криниці.

Голландія

У 300 км від Львова, в містечку Хуст, на початку травня на всіх гостей чекає справжнє природне диво. На ясно-зелених галявинах з'являється сліпучо-біле полотно квітучих нарцисів. Куди там Голландії! П'янкий запах і натуральна краса є і в Україні.

Про цьому місці складена прекрасна легенда. Княжа дочка Русі була без пам'яті закохана в звичайного хлопчину Івана. Звісно, батько був проти такого шлюбу, а тому, побачивши у доньки подарунок у вигляді вази з намальованим нарцисом, він схопив її і скинув з гори. Шматочки дару розлетілися на багато метрів, а скрізь, де вони торкалися землі, на поверхню здався квітка.

Іноді зовсім не обов'язково залишати рідну країну, щоб побачити краси зарубіжжя.

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки