Цирк «Карабас Барабас» у Древньому Києві

0

Увійдіть або Зареєструйтесь для голосування

Дата проведення:
06 травня 2017 - 07 травня 2017
Місце проведення:
Київська обл.
Категорія:
Платний

6-7 травня 2017 року у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" буде проходити цікавий захід - Цирк «Карабас Барабас».

Вхід платний.

Програма в ці дні буде складатися з різноманітних циркових номерів, що викличуть і сміх, і захват, і ще чимало позитивних емоцій. Наприклад, ви побачите номери кінно-трюкового театру. 

Цікавими будуть номери про лікування людей за допомогою тварин. Ви не лише дізнаєтеся багато цікавого, а й зможете самі відчути на собі цілющу дію спілкування з тваринами: породистими кіньми із Княжої конюшні, козликом, осликом та іншими друзями зі світу тварин.

А ще на вас чекає купа активних розваг. Командний дух можна буде проявити у грі в середньовічний футбол, силу – у перетягування канату дружби, координацію рухів – у бігу по серпантину. Жителі Древнього Києва запросять вас до веселих танцювальних флешмобів, навчать середньовічному танцю "Маразуля", залучать у дружній хоровод.

Насамкінець відбудеться древній обряд спалення образ та негараздів у вогні.

6 травня близько 14:00 розпочнеться турнір з середньовічного бою "Витязь Київського Дитинця - 2017", що проходить протягом року й восени завершиться фінальними поєдинками між кращими командами України! 

Вартість вхідного квитка: 150 грн, для пенсіонерів та студентів - 100 грн, для дітей шкільного віку - 50 грн, дітям дошкільного віку - безкоштовно.

Сайт: http://parkkyivrus.com/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ в "Парку Київська Русь".

Вас також може зацікавити:

Цирк «Карабас Барабас» у Древньому Києві на мапі

Ми можемо також організувати супутні послуги для Вас, зокрема: підшукати житло, перекладача, екскурсовода чи придбати квиток на фест

Відправити запит