Турнір з середньовічного бою «Меч князя Святослава»

0

Увійдіть або Зареєструйтесь для голосування

Дата проведення:
15 квітня 2017
Місце проведення:
Київська обл.
Платний

15 квітня 2017 року у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" відбудеться Відбірковий турнір на Чемпіонат світу з середньовічного бою по версії IMCF - «Меч князя Святослава».

Вхід платний.

Учасники заходу – більше 150 бійців з усіх областей України. Бої відбуватимуться як один на один, так і в групових номінаціях, а участь у них братимуть і чоловіки, і представниці прекрасної, але не слабкої статі.

Бійці будуть змагатися у повному лицарському обладунку зі зброєю, що є точною реконструкцією середньовічної. Бої триватимуть до глибокого вечора. Нагородою бійцям стане щире захоплення та оплески глядачів, призи від «Парку Київська Русь». І найголовніший трофей – 50 найкращих бійців, як хлопців, так і дівчат, поїдуть та Чемпіонат світу з середньовічного бою, який відбудеться в кінці травня в Данії.

А 16 та 17 квітня у «Парку Київська Русь» відбудеться  святкування Великодня.

Вартість вхідного квитка: 250 грн, для пенсіонерів і студентів – 100 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно. 

Сайт: http://parkkyivrus.com/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ в "Парку Київська Русь". Курсують маршрутки з Києва від метро «Видубичі».

Вас також може зацікавити:

Турнір з середньовічного бою «Меч князя Святослава» на мапі

Ми можемо також організувати супутні послуги для Вас, зокрема: підшукати житло, перекладача, екскурсовода чи придбати квиток на фест

Відправити запит