Вистава «№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)»

0

Увійдіть або Зареєструйтесь для голосування

Дата проведення:
30 квітня 2017
Місце проведення:
Київ
Платний

30 квітня о 19:00 у театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві відбудеться вистава «№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)».

Вхід платний.

Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.

Вартість квитків: від 60 до 220 грн.
 

Адреса: вулиця Б. Хмельницького, 5.

Вас також може зацікавити:

Вистава «№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)» на мапі

Ми можемо також організувати супутні послуги для Вас, зокрема: підшукати житло, перекладача, екскурсовода чи придбати квиток на фест

Відправити запит