Виставка-показ «Світ коней»

0

Увійдіть або Зареєструйтесь для голосування

Дата проведення:
18 листопада 2017 - 19 листопада 2017
Місце проведення:
Київська область
Категорія:
Платний

18-19 листопада 2017 року у Древньому Києві у Князівстві "Київська Русь" (Київська область) відбудеться виставка-показ "Світ коней".

Вхід платний.

Відвідувачів виставки очікує вся унікальна колекція коней, а саме: представники найвищої породи у світі – шайри, найважчої – бельгійські ваговози, найменшої – шетландські поні, найдревнішої – ахалтекінці. А ще швидконогі арабські скакуны, граційні фризи, дуже милі хафлінгери та багато інших коней, яких разом в одному місці можливо побачити лише у Князівстві "Київська Русь". 

Гості Древнього Києва зможуть дізнатися про походження порід, про те, які видатні люди давнини свого часу їздили на представниках тієї чи іншої породи коней. Також у програмі майстер-класи по догляду за кіньми, по іх сідланню і запряганню в екіпаж.

Вартість вхідного квитка: 150 грн, для пенсіонерів та студентів - 100 грн, для дітей шкільного віку - 50 грн, дітям дошкільного віку - безкоштовно.

Сайт: http://parkkyivrus.com/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ у Князівстві "Київська Русь".

Виставка-показ «Світ коней» на мапі

Ми можемо також організувати супутні послуги для Вас, зокрема: підшукати житло, перекладача, екскурсовода чи придбати квиток на фест

Відправити запит