«Зима стукає у ворота»

0

Увійдіть або Зареєструйтесь для голосування

Дата проведення:
25 листопада 2017 - 26 листопада 2017
Місце проведення:
Київська область
Категорія:
Платний

25-26 листопада 2017 року у Древньому Києві у Князівстві "Київська Русь" (Київська область) відбудеться розважальна програма “Зима стукає у ворота”.

Вхід платний.

Гостей заходу чекає екскурсія по  вуличкам середньовічного міста, де можна буде оглянути шедеври архітектури Х-XIII століть – оборонні укріплення, сторожові вежі, дерев'яну фортечну стіну, Михайлівські ворота Київського Дитинця, садиби городян і князівські палати.

Кожен гість зможе перевтілитися в жителя Древнього Києва, надівши обладунки витязя або княжий наряд, а також випробувати свою влучність у середньовічному тирі та осідлати породистих коней.

На Великому ристалищі відвідувачів очікують театралізовані вистави та приголомшливі трюки на конях. Кінні лучники із княжої дружини влаштують захоплюючий турнір з верхової стрільби з лука.

Вартість вхідного квитка: 150 грн, для пенсіонерів та студентів - 100 грн, для дітей шкільного віку - 50 грн, дітям дошкільного віку - безкоштовно.

Сайт: http://parkkyivrus.com/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/parkkyivrus

Сторінка у vk: https://vk.com/parkkyivrus

Місце проведення: Київська обл., с. Копачів, Древній Київ у Князівстві "Київська Русь".

«Зима стукає у ворота» на мапі

Ми можемо також організувати супутні послуги для Вас, зокрема: підшукати житло, перекладача, екскурсовода чи придбати квиток на фест

Відправити запит