Loading
Показати теги

Виставка Дмитра Коваля «Містифікація кохання»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 27 липня 2019 - 20 вересня 2019
Де: Київська обл. , с. Ходосівка, Обухівське шосе-2, буд. 2

Місце: Аутлет-містечко "Мануфактура"

Дивитися місце на карті
236 Друк

Виставка Дмитра Коваля «Містифікація кохання»

236

З 27 липня по 20 вересня в арт-галереї «Мануфактура» буде проходити виставка відомого київського художника Дмитра Коваля «Містифікація кохання». 

Дмитро Коваль народився на Західній Україні, м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 році. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Учасник багатьох Всеукраїнських та Міжнародних виставок, лауреат численних премій. 

Тема кохання завжди турбує людей завжди та вміщує в собі стільки людських почуттів, що буває складно вхопити серед цього багатоманіття її суть. Своє бачення одвічної теми живописець Дмитро Коваль намагається висловити через власні художні роботи. 

«Любов – це загадка. Якщо життя -найвеличніший дар, то любов - найбільша цінність. Виставка «Містифікація кохання» розповідає про головну цінність життя – любов двох сердець, а також природи, навколишнього середовища. Людина – це частина природи. Все в ній взаємопов'язано, кожна найдрібніша частинка пронизана почуттями і теплом. Не одне з живих істот не може обійтися без любові, тому любов це і є найбільше щастя», - говорить автор виставки. 

До експозиції увійшли такі визнані твори митця як: «Спогади про літо», «Зародження стихії», серія «Любов», «Привиди старого озера».

Центральної картиною виставки стане монументальний за формою і художнім наповненням твір «Народжена стати серцем життя». 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини