Loading
Показати теги

Виставка "Inspiration". Tetiana Shuliak

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 18 січня 2020 - 20 березня 2020
Де: Київська обл. , с. Ходосівка, Обухівське шосе-2, буд. 2

Місце: Аутлет-містечко "Мануфактура"

Дивитися місце на карті
432 Друк

Виставка "Inspiration". Tetiana Shuliak

432

З 18 січня по 20 березня в арт -галереї "Мануфактура" буде проходити виставка абстрактного живопису "Inspiration" художниці Tetiana Shuliak.

Вхід вільний. 

Мисткиня любить подорожувати, бачити нові краєвиди, отримувати нові враження, відчувати нові смаки. Її надихає все-сонце, гарна погода, чашка міцної кави зі шматочком брі, друзі, ніжна мелодія. Згодом все це перетворюється на образи. Вони рухаються, змінюються, поєднуються в кольорову гармонію. Почуття виходять назовні і робота починає жити своїм життям. 

Її картини про емоції, що втілюються в кольори. Це можуть бути мрії про далекі мандрівки, як «Таїна Магрібу» чи особливий стан щастя у похмурий зимовий день, як «Чай з м`ятою смакує взимку».  Кожна її картина породжує свої асоціації, свій настрій. 

Особливість абстрактного живопису в тому, що кожен глядач бачить в ньому щось своє. Він відшукує образи відповідно власній натурі. Інколи відкриває для себе те потаємне, що було сховано в душі, і перед певною роботою виходить назовні. 

Тетяна Шуляк - учасниця численних Всеукраїнських та міжнародних виставок, пленерів та симпозіумів. 

Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях в США, Канаді, Німеччині, Швеції, Данії, Японії, Іспанії, Норвегії,Австралії,Китаї. 

Відкриття виставки відбудеться 18 січня о 17:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини