Loading
Показати теги

OPERAFEST TULCHYN - 2019

Безкоштовно

Категорії: Фестивалі Театри Музика

Коли : 04 червня 2019 - 09 червня 2019
Де: Вінницька обл. , м.Тульчин, вул. Незалежності, 10

Місце: Палац Потоцьких

Дивитися місце на карті
137 Друк

OPERAFEST TULCHYN - 2019

137

4-9 червня у Тульчині у знаменитому Палаці Потоцьких на Вінничині відбудеться ІІІ Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом - "Тульчин-операфест".

У гостей фестивалю буде можливість доторкнутися до високого мистецтва та побачити 12 грандіозних постановок у виконанні європейських, американських та українських зірок оперної сцени! 

На концертах та виставах прозвучать опери українською, італійською, німецькою, французькою, польською, іспанською та англійською мовами.

На величезній території фестивалю буде облаштована масштабна сцена, якісний звук,  світло та екрани, тому кожен номер вражатиме яскравими спецефектами і приголомшливими шоу-сюрпризами!

Фестиваль вперше буде розділено на дві великі частини:

  • 4-5 червня пройдуть дитячі дні - KIDS OPERAFEST
  • 7-10 червня - GRAND OPERAFEST.

Відвідувачів очікує дуже насичена та ексклюзивна програма:

  • концерти та вистави,
  • виступ Польської Королівської опери,
  • єдиний показ в Україні програми «Colours of the wind» за мотивами легендарних мультфільмів компанії Disney за участю співаків компанії Disney Entertainment,
  • у дні KIDS OPERAFEST відбудеться показ феєричного вогняного шоу та працюватимуть для дітей «Школа чарівництва», Містечко Аліси у країні чудес й цікаві майстер-класи, під час GRAND OPERAFEST фестивальне життя бурлитиме до 2:00 ночі, дивуючи усіх надзвичайної краси нічними програмами.

Загалом у фестивалі візьме участь рекордна кількість артистів – більше 700!

На території фестивалю відвідувачів вразить гігантська світлова інсталяція, яку створить всесвітньовідомий польський митець, Ярек Козяра, а найкращі художники України розроблять нові креативні селфі-зони та проведуть виставки.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини