Loading
Показати теги

Другий фестиваль дитячих театрів та мистецтва «JoyFest. Діти-2016»

Категорії: Кіно Виставки Дітям

Коли : 21 травня 2016 - 22 травня 2016
Ціна квитка: уточнюйте
711 Друк

Другий фестиваль дитячих театрів та мистецтва «JoyFest. Діти-2016»

711

21 та 22 травня 2016 року в Київській фортеці відбудеться дитячий фестиваль мистецтв «JoyFest.Діти-2016».

Вхід платний.

Киян та гостей міста запрошують провести цікавий вікенд на Другому фестивалі дитячих народних театрів «JoyFest. Діти». Цей фест - чудова можливість відкрити для себе незабутній світ театру, спробувати свої сили у акторській професії, проявити таланти в різних видах мистецтва та просто гарно провести час з родиною.

21 та 22 травня 2016 року мальовнича територія Київської фортеці вже другий рік поспіль зустрічатиме учасників та гостей дитячого фестивалю мистецтв нового формату JoyFest.Діти. Захід об'єднує кращі дитячі театральні колективи Києва та області, талановитих юних художників, народних майстрів, акторів оригінального жанру, досвідчених педагогів з театральної майстерності та всіх небайдужих до мистецтва у будь-яких з його проявів. На гостей фестивалю радощів «JoyFest.Діти-2016» очікують вистави, перфоманси, творчі заняття, майстер-класи з акторської майстерності, виставки живопису та багато інших розваг.

У конкурсній програмі братимуть участь колективи з акторами у молодшій та старшій вікових категоріях. Діти та підлітки віком від 5 до 16 років змагатимуться у досить "дорослих" фестивальних номінаціях. Оцінювати виступи юних акторів буде журі: режисери, актори, керівники театрів, викладачі з театральної майстерності.

"Наша мета - оріганізовувати для талановитих дітей справжній "дорослий" фестиваль західного зразка, який несе в собі всі складові великих фестів. Ми робимо це для того, щоб і діти-актори, і керівники театральних студій на повну силу реалізували свої можливості, отримали незабутній цінний досвід, відчули автентичну атмосферу фестивалів Європи та щоразу вдосконалювали свою майстерність. Тож формат передбачає щільну програму, досить стислий час на підготовку кожного колективу перед виходом на сцену, присутність глядачів "з вулиці", повноцінну роботу жюрі, великий перелік номінацій, тощо. Адже коли це не просто гра або захід "для галочки", то і ставлення до процесу у всіх учасників більш вдумливе. Але, попри серйозний підхід, ми декларуємо JoyFest як фестиваль радощів, тож кожний учасник відчує себе переможцем, а кожен гість отримає свою порцію позитивного настрою та натхнення", - розповідає керівник Громадської організації "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест" Ксенія Гончарова.

Організатори заходу: ГО "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест" та НІАМ "Київська фортеця"

Партнери JoyFest.Діти:

- Інформаційні: сучасний пізнавально-розважальний журнал "Професор Крейд", перший сайт авторської журналістики fraza.ua, журнал "JOY", інформаційний портал "Гурт", міські портали "7 buttons", "44.ua", Topclub, ArtMisto, "melpomena.net", "Корисна картка", "Cultprostir", today.kiev.ua, телеканал "Культура".

- Партнери: театр "Маскам Рад", Театр-студія "Splash", дитячий клуб "Атюдики", студія декору "Easy Decor", студія історичного танцю "Джойссанс", благодійний театр "Місто сонця", театр "FantaziaNew", фотопроект "Мамина принцеса", простір краси та стилю #tebenado, студія Оксани Вдовиченко "Motanka-folkartua", арт-студія Надії Панкової "TechnoHELIX", кондитерська "Friends&Meringue", кафе "Країна пирогів".

Вхід на фестиваль: за квитками НІАМ "Київська фортеця" 30 грн. Вхід для дітей у віці до 10 років - безкоштовний.

«JoyFest. Діти» працюватиме з 11:30 та протягом дня 21 та 22 травня.

Адреса: м. Київ, ст. м. "Печерська", НІАМ "Київська фортеця", вул. Госпітальна, 24А

Сайт: http://www.joyfest.info/index.php/ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/JOYFEST.Kiev

Вас також може зацікавити:

«НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ» в день захисту дітей!
Art Fashion Media Way
 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини