Loading
Показати теги

Третій міжнародний фестиваль радощів JoyFest

Категорії: Кіно Виставки

Коли : 09 жовтня 2015 - 11 жовтня 2015
Ціна квитка: уточнюйте
647 Друк

Третій міжнародний фестиваль радощів JoyFest

647

9-11 жовтня у Музеї історії міста Києва відбудеться Третій міжнародний фестиваль радощів JoyFest.

Вхід на фестиваль платний.

JoyFest у Музеї історії Києва: театри з чотирьох країн, акторська майстерність англійською та творчий дитячий поверх.

Третій міжнародний фестиваль народних театрів та аматорського мистецтва JoyFest вже визначив цьогорічних учасників та готує масштабну мапу активностей.

Організатори обіцяють влаштувати у музейному просторі масштабний фестиваль мистецтв у режимі нон-стоп. Цього року програма JoyFest складатиметься з виступів театральних колективів з України, Румунії, Грузії та Єгипту, лекцій досвідчених педагогів з театральної майстерності, перформансів від артистів оригінальних жанрів, номерів від танцювальних колективів та музикантів, виставки живопису від відомого українського художника Олега Радвана, майстер-класів від народних майстрів, дегустацій найкращих смаколиків від українських виробників, виставки костюму від Майстерні стровинної моди "Desire Royal", тощо. Працюватиме великий дитячий клуб з файтинг-зоною, науковим еспериментаріумом, творчими майстер-класами та мультиками. Але основним майданчиком залишається театральний, де протягом трьох днів демонструватимуться конкурсні та позаконкурсні вистави.

Це перший досвід проведення такого масштабного заходу в приміщенні Музею історії міста Києва, але керівництво установи сміливо погодилося на подібний творчий експеримент.

"Ми розглядаємо Музей історії міста Києва як одну з провідних платформ міста для спілкування киян та гостей столиці, місця де набутки минулого переплітаються з сучасною культурою та мистецтвом, - розповіла перший заступник генерального директора Музею історії міста Києва Тетяна Костенко. - Театральний фестиваль – новий та цінний досвід для нас, що дозволить розширити аудиторію музейного простору і зробити цікавим та динамічним спілкування наших відвідувачів з музеєм улюбленого міста!"

Кожен гість JoyFest, як дорослий, так і маленький, зможе знайти для себе цікаву активність на фестивалі. І не просто розважитися, а відкрити в собі частинку мистецтва.

"Перший JoyFest у 2013 році починався з невеликої театральної зали районного будинку культури, - згадує ідеолог та меценат JoyFest Дмитро Поліщук. - Цього року ми представимо Україні якісно новий фестиваль. JoyFest об'єднає на трьох поверхах одного майданчика кращих представників різних видів мистецтва. Сподіваємося, що цей підхід значно розширить аудиторію заходу та ми зможемо долучити до творчості якомога більше людей. Наша команда дуже радіє можливості співпрацювати цього року з такими почесними організаціями як Музей історії міста Києва, Музей культурної спадщини України, Лондонською академією мистецтв, тощо. Ми щиро пишаємося партнерами, котрі допомагають робити JoyFest яскравим та незабутнім фестивалем".

Додатковим майданчиком фестивалю стане Музей культурної спадщини України (вул. Московська, 40-б). Саме тут відбудеться частина позаконкурсних виступів театральних колективів та декілька майстер-класів з акторської майстерності.

Організатори обіцяють вже найближчим часом представити повну програму JoyFest-2015 на офіційному сайті: http://www.joyfest.info/

Організатори заходу: ГО "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест" та Музей історії міста Києва.

Партнери JoyFest
Генеральний інтернет-партнер: Перший сайт авторської журналістики fraza.ua
Ексклюзивний beuty-партнер: журнал JOY
Продаж квитків: concert.ua
Оформлення фотозони: студія декору "Easy Decor"
Спеціальний партнер: Театр "Маскам Рад"
Інформаційна підтримка: Companion Group, дитячий журнал "Професор Крейд", журнали "Тайны звезд" и "Истории из жизни", газета "Метро Плюс", портали 44.ua, UaFest.in.ua, Top Club, melpomena.net, kartka.com.ua, журнал "Музика", 7 buttons, http://thereart.com, ресурсний центр ГУРТ, портал Арт Місто та інші.

Партнери: Лондонська академія мистецтв, Don't Stream educational group, Арт-майстерня "Marttram", дитячий клуб "Атюдики", майстерня сценічного реквізиту "Кузня фантазій", театр "Студія 5.1", компанія "Життєдайна вода", компанія "Sweet Kingdom Candy Bar", текстильні іграшки ручної роботи "Angel Home", Театр історичного танцю "Al'entrada", майстерня старовинної моди "Desire Royal", театр танцю "Adagio", школа акторської майстерності "Маска", театр-студія "Splash", театральний проект "ProEnglish Theatre", театральна студія "Drama School", театр "Місто сонця", компанія "Poparada", пряники ручної роботи "Кококукі", Pie Shop, творче об'єднання "Екологічні ініціативи", кондитерська "Friends&Meringue", кафе-кондитерська "Leole", "Red Raven Art Studio", студія розпису хною "Henna Friends", Tribal Theatre, студія слов'янського трайблу "Срібна мавка".

Місце проведення: Київ, Музей історії Києва.

Вартість вхідного квитка: 50 грн. на один день.

Офіційний сайт фестивалю: http://www.joyfest.info/index.php/ru/

Сторінка уFacebook: https://www.facebook.com/JOYFEST.Kiev 

Як проходив попередній фестиваль, можна переглянути у відео-сюжеті

Вас також може зацікавити:

Фестиваль КіноКухня
Фестиваль «Країна Мрій» у Львові
37-й UKRAINIAN FASHION WEEK

Коментарі:

Захід на карті:

Новини