Loading
Показати теги

Свято грузинського вина та кухні "Kartuli Fest 2018"

Категорії: Фестивалі Гастрономія

Коли : 15 вересня 2018 - 16 вересня 2018
Де: Київ , вул. Лаврська, 25

Місце: Нове Співоче поле

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
1482 Друк

Свято грузинського вина та кухні "Kartuli Fest 2018"

1482

15 та 16 вересня у Києві на Новому Співочому Полі буде проходити грандіозний фестиваль грузинського вина та кухні "Kartuli Fest 2018".

Грузія - це країна сонця, високих гір, стародавніх легенд, унікальних традицій, відомої на весь світ кухні і найгостинніших людей. Грузинські гуляння одні із найколоритніших у світі, а відомі застілля - цілий ритуал для умільців та гурманів.

Всі кияни і гості столиці зможуть познайомитися з культурою теплої і яскравої Грузії на святковому гулянні, наповненому справжньою гостинністю та яскравими емоціями.
Відвідувачів чекають фуд-корти від кращих українських і грузинських ресторанів, дегустації чудових вин, тематичні майстер-класи з приготування страв і традиційних народних промислів. 

Також очікується насичена концертна програма. На сцені, протягом двох днів будуть співи та танці запальних грузинів. Спеціальні гості фестивалю – Гурт Mgzavrebi (Mgzavrebi).

Усіх відвідувачів фестивалю чекають призи та подарунки від партнерів свята, а також святковий келих вина від кращих грузинських вин Kartuli Vazi.

Відчуйте неймовірну атмосферу колориту Грузії на цьому дивовижному святі. 

Початок 15 вересня об 11:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини