Loading
Показати теги

Казки з оркестром "Спляча Красуня"

Категорії: Театри Дітям

Коли : 14 жовтня 2018 - 14 жовтня 2018
Де: Київ , вул. Архітектора Городецького, 1-3/11

Місце: Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 110-375 грн
429 Друк

Казки з оркестром "Спляча Красуня"

429

Знайомство дитини з творами мистецтва є захоплюючою пригодою, яка справлює на нього яскраве враження. Проект "Казки з Оркестром" позбавить від необхідності шукати те, що могло б сподобатися дитині і потренувати його уяву. Всі прекрасно знають, що діти люблять розглядати яскраві картинки і, що в цей час в їх свідомості народжуються дивовижні художні образи.
Тому, щоб зробити враження незабутніми, музиканти, актори і художники свої зусилля об'єднали!

Чарівну казку "Спляча красуня" розповість популярна актриса і відома телеведуча - Лілія Ребрик під супровід музичних творів великого П.І. Чайковського у виконанні Національного ансамблю "Київська Камерата".

Художнім доповненням цієї прекрасної музичної казки стане барвиста водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої і фантастичне пісочне шоу у виконанні Андрія Пісочного! Вперше на великій сцені ці два мистецтва зіллються на одному екрані!

Унікальна техніка Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб - це втілений в реальність світ дитячих фантазій. Малюнки піском додадуть чітких силуетів і динаміку. Яскрава палітра кольору і заворожуюче водно-пісочні візерунки на очах у глядачів перетворяться в казкових героїв, в поєднанні з водою і піском оживуть справжні музичні картини!

Хіба можна провести час з дитиною краще?

Приходьте і пориньте у чарівний світ музики, казок, води і піску!

Час проведення: 12:00-13:15.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини