Loading
Показати теги

Персональна виставка Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на щастя»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 26 червня 2019 - 23 липня 2019
Де: Київ , вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа

Місце: Центр Української Культури та Мистецтва

Дивитися місце на карті
858 Друк

Персональна виставка Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на щастя»

858

З 26 червня по 23 липня у Києві буде проходити персональна виставка Юлії Єгорової-Рогової «Полювання на щастя».

Юлія Єгорова-Рогова народилася в м. Ужгород в 1976 р. У 1995 р. закінчила училище ім. Ерделі («Художня кераміка»); в 2009 р. – Ужгородський Національний університет («Французька мова»); в 2011 р. – Інститут ім Ерделі («Живопис»).

Із 2000 р. бере активну участь у регіональних, всеукраїнських, міжнародних виставках та пленерах. Видано близько 10-ти книг із малюнками художниці. Із 2015 р. є членом Національної Спілки Художників України. 

Твори Юлії Єгорової-Рогової знаходяться в муніципальних та приватних колекціях України, Франції, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Канади, Сербії, Естонії. Постійно проводить майстер-класи з гончарства та живопису в Україні й за кордоном.

На виставці буде представлено серію творів, що демонструють розвиток нового прояву мистецтва – «полювантизму». Усі роботи створені новим методом малювання («полювання на полотні»). Задля цього художниця створює окремі насадки (так звані «пензель-стріли»), які випускає з лука на полотно чи картон, перед тим наносячи фарбу. Також автор продумує композицію та колористику кожної роботи, враховуючи політ стріли, її траєкторію, колір ґрунту й фактуру полотна або картону. 

На думку художниці, «полювантизм» потрібен для того, щоб люди були щасливішими та вільнішими, простіше дивилися на складні речі, а прості речі розглядали уважніше, «Чому та Навіщо» зникли б, залишилось лише: «Як та Ось, Тут та Зараз». 

В новому погляді відбувається пошук місця для вільних думок, звільнення його спрямованістю на дію: «безпечне та етичне полювання на полотні»  –  «полювантизм» (на думки в процесі полювання).

Юлія Єгорова-Рогова каже: «Давайте пограємо в «полювання», тільки в «полювання» на щастя! Уся краса в тому, що не потрібна мішень та це не досягнення мети. «Полювантизм»  – це мистецтво процесу більш, ніж результату!».
Також експонуватимуться твори олійного живопису з танцювальної серії «Одна мить». 

На відкритті виставки відбудеться концерт живої музики «Соло на сьомій  струні» та перформанс, який продемонструє створення художницею спільно з відвідувачами таємничої роботи «Спільнотворчість». 

Також відбудеться дефіле дизайнерського одягу від Марії Пиріжок, створеного з конопляної тканини з вкрапленнями елементів «полювантизму».

Відкриття виставки відбудеться 26 червня о 18:00.

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини