Loading
Показати теги

Виставка «Заборонене зображення»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 28 червня 2019 - 05 січня 2020
Де: Київ , вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2

Місце: PinchukArtCentre

Дивитися місце на карті
975 Друк

Виставка «Заборонене зображення»

975

З 28 червня 2019 року до 5 січня 2020 року у Києві в PinchukArtCentre буде проходити 

Виставка «Заборонене зображення» є проектом Дослідницької платформи PinchukArtCentre та складається з двох частин. Перша представляє персональну виставку Бориса Михайлова, а друга, яка називається «Перетинаючи межу» - Харківську школу фотографії та її вплив на нове покоління художників.

Виставка Бориса Михайлова пропонує погляд на його художню практику – від фотографії до концептуального мистецтва та перформативності. Творчість Михайлова завжди балансувала між політичними і суспільними нормами у пошуках межі того, що проект розглядає як заборонене зображення. Назва підкреслює особисту залученість і ризики ранньої практики художника, а також його гостре відчуття критичного мислення. Воно виражено в самому зображенні, яке відкриває можливість для розширеного усвідомлення реальності. Виставка підкреслюватиме позицію Бориса Михайлова як лідера і мислителя.

Друга частина – «Перетинаючи межу» – представить кураторський погляд на Харківську школу фотографії, даючи змогу зрозуміти контекст і час. Виставка охоплюватиме період, що починається з радянської епохи та продовжується після її закінчення.

Обидві виставки розглядають три основні теми, які кидають виклик поняттю заборонене зображення: образ, який виходить за межі (ню, перформативний), «сп’янілий від життя» образ суспільства (новий гуманізм), інтимний образ, що «улещує вночі» (тілесна романтика).

Прес-показ виставки відбудеться 26 червня о 12:00.

Коментарі:

Igor 27.10.2019

dadasdasd

Захід на карті:

Новини