Loading
Показати теги

INTRO - фестиваль кіно про музику та культуру

Категорії: Фестивалі Музика Кіно

Коли : 04 грудня 2019 - 08 грудня 2019
Де: Київ , вул. Саксаганського, 6

Місце: Будинок Кіно

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
127 Друк

INTRO - фестиваль кіно про музику та культуру

127

4-8 грудня у київському Будинку кіно буде проходити фестиваль кіно про музику та культуру "INTRO" від KyivMusicFilm.

Програма фестивалю 2019 року - це своєрідний літопис культурних феноменів нашого часу. ХХ століття — час становлення електронної сцени, нових поглядів на фешн-фотографію, архітектуру, моду та зародження нових субкультур. І поки людство перебуває у безкінечній гонитві за технологічним прогресом, ми спробуємо поглянути на сучасну культуру крізь призму недалекого минулого та його харизматичних героїв. 

У програмі: 

«Берлінський фейсконтрольник», «Краса й занепад» та «Симфонія Берліна» — це минуле, теперішнє та майбутнє Берліна. Місто, що закохує у себе різноманіттям субкультур та однією з найсамобутніших техно-сцен світу. 

Спільно з Goethe-Institut Ukraine буде відзначено 100-у річницю школи Bauhaus показами фільми «Дух Баугаузу» та «Рамс: людина-дизайн».

За підтримки Посольства Австралії в Україні/Embassy of Australia in Ukraine згадаємо Ніка Кейва-актора у стрічках «20 000 днів на Землі» та «Небо над Берліном».

Також будуть представлені фільм про ікону фешн-фотографії «Пітер Ліндберґ. Жіночі історії» та стрічка про заснування культового музичного каналу у «Мерщій вмикайте MTV». 
На всі покази можна потрапити за електронним квитком, який представлено на сайті фестивалю.  

Детальну програму, розклад та квитки дивіться на сайті фестивалю.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини