Loading
Показать теги

Великий Подільський ярмарок «Київські Контракти»

Великий Подільський ярмарок «Київські Контракти»

31 серпня – 1 вересня відбувся Великий Подільський ярмарок «Київські Контракти», який зібрав найкращих українських виробників з усієї України.

Метою «Київських Контрактів» є відновлення економіки країни шляхом розвитку малого та середнього бізнесу та підняття підприємництва на якісно новий рівень.

«Київські Контракти» – це не тільки цікаві розважальні та культурні програми, виставки й майстер-класи, але й демонстрація та продаж власної продукції підприємців, вивчення споживчого попиту, засіб для ділової співпраці - нетворкінг. Адже відомо, що для бізнесу налагодження взаємозв’язків є життєвонеобхідним. Ми всі взаємопов’язані тоненькими ниточками. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї, розвиваються особисті дружні відносини.

Великий Подільський ярмарок – це шлях до отримання довіри потенційних покупців, а також спосіб просування товарів і послуг рітейлерів завдяки рекомендаціям інших осіб.  

Як показують статистичні дослідження, переважна більшість українців купують товари та послуги, спираючись на рекомендації друзів і знайомих. Тому участь у «Київських Контрактах» вкрай необхідна підприємцям, які планують зробити акценти на рекомендаційний маркетинг або підвищити його ефективність. 

Цього разу на святі відродження підприємництва були присутні такі відомі й улюблені компанії як OnFleekGoods, «B.RAISE», FashionBelt, «FStyle» й інші. 

Основними напрямками діяльності торгової марки «2 Льва®» є виробництво, оптовий та роздрібний продаж жіночого одягу ділового та повсякденного стилю. Виробництво вже працює 12 років й успішно розвивається. 

Бренд жіночого одягу BOROVIC. Ідея його створення народилася всередині сім'ї та існує вже понад 15 років.

Pinorama представляв широкий спектр якісних окулярів. А кожна пара елегантних і стильних окулярів BlackWood - це особливий екземпляр ручної роботи, який виготовляється з урахуванням всіх встановлених норм, тому завжди асоціюється з комфортом і красою.

«Народний бутік» - це вишиванки для всієї родини. Вироби виділяються серед інших високою якістю, натуральним складом тканин і бездоганним пошиттям та зносостійкістю.

Краватки, тканинні або дерев'яні метелики, запонки, нагрудні хустки "Паші", дитячі метелики для маленьких хлопчиків пропонує Major Style. Якісні аксесуари – Excluzivshik.

Продукція виробника Dekey – це різні моделі жіночих і чоловічих гаманців, сумок, обкладинок із натуральної шкіри. 

На «Київських Контрактах» пропонувалися прикраси зі срібла від Nice.Aliru, прикраси ручної роботи з справжніми рослинами від Floral Dream, унікальні прикраси з ювелірного скла від OlKo Glass Studio й інші.

Виробник "The-Cork" представляв ексклюзивні товари з кори коркового дерева, виробництва Португалії. Radex - авторські подарунки ручної роботи для друзів і близьких на будь-яке свято.

Фахівці в світі капелюхів ТМ Makin є джерелом якісних капелюхів, кепок, беретів для жителів України та інших країн. Раді запропонувати дизайнерський головний убір й Творча майстерня «Капелюх».

«Кубик» – різноманітні головоломки для дітей та дорослих.

«Домашня випічка» готує найкращий асортимент- печиво, кекси, торти, тістечка, пряники, хліб на заквасках, пироги. «bez.caxapa»  - цукерки та шоколад без цукру.

З кожним роком Великий Подільський ярмарок «Київські Контракти» привертає до себе все більше уваги як українців так й іноземців – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

 

Наші сайти

Київські Контракти

 ufest

Сторінки у facebook:

https://kyivcontracts.market

https://www.facebook.com/KyivContracts

 

Автор: Щербак Світлана

Автори фото: Павлюк Євген, Іван Лифинцев.

Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки