Loading
Показать теги

Більше, ніж мистецтво: виставка iFashion-Art – на шляху до саморозвитку

Більше, ніж мистецтво: виставка iFashion-Art – на шляху до саморозвитку

Як же складно жити людям творчості у 21 столітті, коли вже все вигадано, випробувано, перемальовано, переліплено, перешите ... Як виділитися на тлі потоку самородків, яку родзинку вкласти в свій шедевр, щоб він перестав бути безликою краплею в океані творінь?

Відповідь на це питання спробувала знайти Тетяна Іващенко. А секрет її простий: дизайнер знає, навіщо вона творить. Проект iFashion з самого спочатку розроблявся не як маркетинговий хід чи потреба промотувати себе, свій одяг, а як заклик до суспільства: задумайтеся про свій зовнішній вигляд, адже він – відображення внутрішнього. Внутрішнє унікальне, отже, і зовнішнє повинне бути унікальним. Тоді виникає запитання: навіщо ми піддаємося зовнішнім трендам, масмоді, намагаємося стати однаковими, якщо всі ми різні?

Власне, проект і розрахований на те, щоб ви знайшли свій особистий стиль, свій одяг і, що більш глобально, себе – найкращого і найунікальнішого. А приведуть вас до цього 4 зали, які зараз займають перший, третій і четвертий поверхи Музею історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7), де з 27 березня по 26 квітня проходить виставка «iFashion-Art». Могли ми пройти повз? Звичайно, ні.

Приємне враження складалося буквально з фойє: а як інакше, якщо вас зустрічають відомі пісні в інструментальному варіанті від піаніста-віртуоза? А на третьому поверсі концерт продовжився, правда, у вигляді саксофоніста. За задумом організаторів роботи, зібрані тут, повинні змушувати відвідувачів замислитися, що таке сучасність. І задуматися є над чим! Особливо надихає виставка спеціальної гості з Франції – Isagus Extroversions.

Для створення модних образів потрібні дорогі матеріали? «Ні, було б натхнення», кажуть роботи майстрині. Плаття з пластмасових трубочок, протигазів, ляльок Барбі, чайних пакетиків, кнопок клавіатури, гумових рукавичок ... Так-так, це можливо!

Ліва ж частина холу присвячена картинам найрізноманітніших тематик. Кожна – бачення авторами сучасного світу. Зазирніть в ці очі.

Ціла історія і у кожного своя.

Після цього спускаємося на перший поверх і йдемо у ліве крило. Тут можна приступати до створення власного стилю. На допомогу вам прийдуть не лише чорно-білі фото (Париж, 2000., як свідчить підпис), а й стійки з творіннями сучасних дизайнерів. Пройдіться, подивіться, сформуйте свій образ.

Наступний крок – четвертий поверх – місце для нових знайомств. Дуже цікавий досвід: кожен гість без утисків і сумнівів може підійти до будь-кого і почати діалог. Як це пов'язано з нашою темою? Погодьтеся, часто неприйняття себе може стати причиною страху суспільства. «А що подумають? А що сказати? В як подивляться?»Тут не місце для таких запитань: захотіли – підійшли, схема неймовірно проста.

А завершує нашу подорож перший поверх, арт-хол, ваш останній крок на шляху до самовдосконалення. Картини приковують до себе погляд, але не забудьте на секундочку подивитися вгору і прочитати мотивуючі висловлювання. Коротко і змістовно, є про що подумати.

Ви ще не знайшли себе? Тоді не полінуйтеся зазирнути до Музею історії Києва і присвятити годинку самоаналізу. Хто знає, на які ідеї надихне вас чужа праця.

Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки