Loading
Показать теги

Нам циклон не страшний: куди піти з дітьми в Києві 29-30 вересня

Нам циклон не страшний: куди піти з дітьми в Києві 29-30 вересня

Для тих, хто встиг сильно стомився від роботи, у нас є чудова новина: вихідні зовсім скоро! І якщо у вас в першу чергу виникає питання, куди ж прилаштувати малюків, щоб ті не «зависали» два дні в гаджетах, читайте далі. Як завжди, добірка цікавих заходів, які можна відвідати з вашими улюбленими малюками.

Дитячі велоперегони "Дивогонка"

Фото: fizo.in.ua

До участі допускаються дітки 2-15 років. Але ніяких поблажок за віковою ознакою! Навіть траса по грунтовій дорозі - вже гідне випробування навіть для досвідчених велосипедистів. Після перетину фінішу ваш малюк неодмінно отримає свій приз і зможе продовжити веселитися, взявши участь в одному з розважальних заходів. Батькам же в цей час нудьгувати теж не доведеться, адже розважально-пізнавальна програма передбачена і для них.

Коли: 29 вересня, 09:30
Де: м. Київ, Прирічна вулиця, 13, парк Партизанської Слави
Скільки: 120-140 грн.

Вистава "Івасик-Телесик"

Фото: blog.coolbabka.com.ua

Багатьом українським діткам це ім'я знайоме з самого народження. Їхній варіант вірша «що таке добре, а що таке погано» виглядає саме так: милий хлопчик Івасик, його батьки і ситуації, які нехай і по-дитячому, але розповідають про добро і зло. Але що ж поробиш з цими акторами? Прокидається у них творча жилка і бажання вдосконалювати класику. Тому у виставі несподівано з'являються Упир, Відьма і Відьмачки. І якщо ви думаєте, що такі новації тут недоречні - помиляєтеся! Персонажі ще більш наочно розкриють сенс казки. Можливо, навіть дорослим щось новеньке повідають.

Коли: 29 вересня, 12:00
Де: м. Київ, вул. Михайлівська, 24ж, Новий український театр
Скільки: 100 грн.

Вистава для малюків 0-3 років "Кольорові ігри"

Фото: mir-teatra.org

Пізнавальний, активний і дуже яскравий спектакль. Це не нудна доросла вистава, де потрібно занурюватися у глибини філософії і кілька годин нерухомо сидіти в кріслі. Це вистава, де глядачі стають частиною дійства, відповідають на питання, повторюють рухи і розгадують загадки. Актори будуть робити все, щоб діти не розчарувалися і вивчили щось новеньке. Освіта, розваги і фізична активність. Ну, чим не ідеальне поєднання?

Коли: 29-30 вересня
Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 136, Центр сучасного мистецтва "ДАХ"
Скільки: 150 грн.

Музична вистава "Чарівник Смарагдового міста"

Фото: italia-ru.com

У кожного з нас є якісь страхи і недоліки. Деякі вирішують з ними змиритися і жити, інші ж твердо мають намір боротися з цими «недугами». Герої цієї історії готові долати себе заради інших. А як інакше перемогти наймогутнішого і найлютішого чарівника Гудвіна? Тут без командного духу і впевненості у власних силах ніяк. І так, ще один важливий інгредієнт - вірні друзі. Сподіваємося, ваші дітки стануть ними для наших акторів. А разом нам море по коліно!

Коли:  30 вересня, 12:00
Де: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки
Скільки: 20-100 грн.

MyBabyFest з Доктором Комаровським

Фото: dpchas.com.ua

Найвідоміший та найімпозантніший лікар України готовий ділитися своїми знаннями. Дитина кашляє? Їй болить голова? Нудить? Не варто панікувати, адже способи боротьби з хворобами вигадані вже багато століть назад. Головне - бути готовими до всього. А це вам пан Комаровський забезпечить. Цікава лекція не тільки про проблеми насущні і методи боротьби, а й про найпоширеніші міфи. На жаль, сьогодні на темі здоров'я спекулюють всі, кому не лінь. У випадку з дитиною все може закінчитися не найкращим чином, адже вони особливо чутливі. Втім, не переймайтесь: ми обману не допустимо.
Приходьте, слухайте і мотайте на вус. А поки ви будете просвітлюватися, малюки зможуть вдосталь розважитися: організатори підготували для них масу розваг.

Коли:  30 вересня, 10:30
Де: м. Київ, вул. В.Васильківська, НСК "Олімпійський", Олімпійський дворик
Скільки: 150-250 грн.

Вистава "Подорож на чарівний острів"

Фото: tickethunt.net

Загадковий острів, десь далеко-далеко від Києва. Тут діють свої правила і закони, тут все відбувається інакше. Але є щось схоже з Землею: добро завжди на висоті, а злу судилося програти. Веселий спектакль, який багато чому навчить і дітей, і дорослих. Нова термінологія теж входить в програму! Відтепер кожен буде знати, що таке ягода разуміке і кнопка уяви.

Коли:  30 вересня, 12:00
Де: м. Київ, вул. Михайлівська, 24 ж, Новий українский театр
Скільки: 100 грн.

І хоча погода вирішила зовсім «піти в осінь», ще не час для домашніх посиденьок. Прорвемося! Укутуйтесь тепліше і вперед! У столиці ж відбувається стільки всього цікавого!

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки