Loading
Показать теги

Найкращі фестивалі Іспанії у 2018 році

Найкращі фестивалі Іспанії у 2018 році

Іспанія – країна фієсти і фестивалів! Кожне містечко, не має значення наскільки мале, має власні, неповторні святкування. Які з них не пропустити цього року? Ми знайшли п'ять найкращих іспанських фестивалів цього року! Готові святкувати  по-іспанськи?

1. Святий тиждень (Semana Santa)

Святий тиждень, що проходить під час Великодніх святкувань – це п’ять днів, жоден з яких не обходиться без процесій та інших релігійних святкувань. Навіть якщо ви не вважаєте себе релігійним, ви маєте відвідати цей фестиваль хоча б раз. Найцікавіше святкування проходять у Севільї та Малазі.

Найважливіші церкви Іспанії витрачають місяці аби підготуватися до процесії. У результаті гості стають свідками священного і надихаючого видовища. Тисячі людей ідуть вулицями, несучи статуї своїх святих, у світлі сотень свічок. Ця подія, як би дивно це не звучало, одна з найважливіших для кожного іспанця: цілі родини виносять стільці та сідають на узбіччях дороги аби стати свідками вражаючої процесії.

2. Карнавал

Але забудемо на хвилину релігійні процесії та розважимося! Барвисті та ритмічні карнавали – це найбільш екстравагантні вечірки в Іспанії, а найбільше вирізняються святкування на Тенерифе та у Кадисі.

На Тенерифе, карнавальній столиці Європи, присвячують місяці на підготовку до святкування. Острів наповнюється кольорами та блиском, безліч учасників, організаторів вечірок, парадів пропонують велике різноманіття розваг. Карнавали приваблюють відвідувачів з усього світу, які шукають нових вражень.

Уявіть карнавал з неповторною андалузською атмосферою… Саме так можна описати карнавал на Кадисі. Вечірки перетворюють місто на величезний танцпол, що випромінює енергію та радість. Не пропустіть цей унікальний фестиваль, що проходить кожного року у лютому.

3. La Tomatina

Хотіли коли-небудь кинути у когось помідором? На фестивалі Tomatina у Буньолі ви можете запросто це зробити! Фестиваль проводиться уже 70 років поспіль в останню середу серпня. Під час найвеселішого іспанського святкування  відвідувачі кидають помідори один в одного.

Насправді La Tomatina – лише частина значно більшого святкування. Вона закінчує цілий тиждень процесій, вечірок та ярмарок. Вона настільки оригінальна і весела, що люди з усієї Іспанії з’їжджаються, аби взяти у ній участь. Кількість учасників обмежена до 20 тис., що, здається, багато, але квитки розбирають в одну мить. Тож, якщо ви вирішили відвідати фестиваль, придбайте квитки заздалегідь.

4. Квітнева ярмарка у Севільї

Одна з найбільш дивовижних подій в Іспанії – це, без сумніву, Севільський ярмарок, що проходить 14 квітня. Ярмарка починається опівночі із традиційного освітлення головного входу і на наступний тиждень місто наповнюється розвагами, кольорами і танцями.

Разом із усіма святкуваннями, це найкращий час у році аби відвідати Севілью. Усе місто поринає у неповторну іспанську культуру та атмосферу фестивалю. Коли на місто сходить ніч, ви можете гуляти вулицями та спостерігати за вуличними артистами, що танцюють фламенко чи не на кожному кроці. Це дійство, що не можливо просто описати словами – ви маєте побачити це на власні очі!

5. Винні війни в Аро

Кожного року 29 липня вранці більше ніж 10 000 людей збираються на головній площі Аро аби взяти участь  у найвеселішій події в місті: винній війні. Одяг для битви є типовим для жителів регіону Ріоха – біла сорочка, штани а також червоні хустки, пов’язнані на шию. Але коли усе починається, не залишається нікого, кому б вдалося зберегти одяг чистим. Вино розливається звідусюди і ціле місто потопає у вині. Для фестивалю кожного року запасають біль 40 000 літрів вина, і доки не проллється остання крапля, битва триватиме.

Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки