Loading
Показать теги
Огляди Спецпроекти Цікаво Фоторепортажі

Безвізова Європа по-українськи. Фотозвіт з виставки квітів на Співочому полі

Безвізова Європа по-українськи. Фотозвіт з виставки квітів на Співочому полі

Кияни та гості столиці до 16 червня абсолютно без віз могли побувати в Європі за умови, що придбають квиток на квіткову виставку «Україна Європейська» (Співоче поле).

Одним з головних правил вдалої «подорожі» міні-Європою була наявність капелюха і фотоапарата.

Капелюх захищав від спекотного сонця. А відточувати майстерність фото-шедеврів - кращого місця годі й придумати. На виставці кожен міг стати і творцем, і майстром свого унікального світу фотографій.

Привабливість Співочого поля посилюється ще й тим, що шум міста, суєта і рутина йдуть геть, не відволікаючи від приємного відпочинку на природі. 

Чим цікава сама виставка 2015?

Всіма впізнавані національні «бренди» європейських країн були представлені в квіткових композиціях. Міні Ейфелева вежа і Колізей, казковий світ Г. Андерсена з його Русалочкой, апетитні сири Нідерландів, Її Величність Королева Єлизавета, французький пудель і не тільки. Також подейкують, що знак ЄС міг обертатися навколо своєї осі.

Кожен гість виставки міг знайти собі затишне й комфортне місце на полі. Традиційно були передбачені майданчики «Дитяча країна», алея майстрів, вулиця сувенірів і можливість купити посадковий матеріал.

\

 

Кореспондент - Мирослава Павлюк.

Вас також може зацікавити:

Як ми сходили в гості до українців. Огляд фестивалю
Фотозвіт з фестивалю морозива
Куди піти у Києві у червні

Категорії: Фоторепортажі
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки