Loading
Показать теги
Огляди Спецпроекти Цікаво Фоторепортажі

Як пройшов бізнес-мітап "Київські Контракти"

Як пройшов бізнес-мітап

Ось і відбувся бізнес-мітап "Київські Контракти"!

Ми дуже раді, що змогли зустрітись поза ярмарком з учасниками нашого проекту та обговорити актуальні проблеми малого і середнього бізнесу в Україні. Для нас дуже важлива ваша думка, тому що зараз ми будуємо новий етап становлення нашої країни і бізнесу в цілому. 

Що ми обговорювали?!

- Майбутні плани Київських Контрактів. Нас дійсно хвилює думка наших учасників про ярмарок і його вплив на бізнес.

- Можливості по співпраці з нашими учасниками, а саме: вихід на закордонні ринки, актуальні локації для проведення ярмарків, співфінансування проектів і таке інше.

- Вислухали проблеми з недостатністю майданчиків для реалізації продукції. Наш ярмарок розвивається разом з нашими учасниками і необхідна модернізація. Ми готові до цього!

- Обговорили ідеї і теми для майбутніх фестивалів. Має бути цікаво не тільки підприємцям, а перш за все цільовому користувачу!

Для чого ми проводимо зустрічі поза ярмарком?

Кожен ярмарок, фестиваль - це захід, який повинен бути ефективним для підприємця і споживача. Київські Контракти повинні бути ефективними і ми плануємо розширяти нашу діяльність шляхом збільшення вашого прибутку і попиту на ваші товари. Якщо ви продаєте - ми розвиваємось! У нас з вами спільні цілі і вони повинні приносити прибуток і користь для суспільства. Крім того, ми маємо бути святом для мешканців нашої прекрасної країни, ознайомлювати покупців з новим українським бізнесом. 

Чекаємо вас на наступній зустрічі, що відбудеться 19.11. Вхід вільний, але кількість місць обмежена, тому реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/LedJK9W

Сайт: http://kyivcontracts.market

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/KyivContracts

Категорії: Фоторепортажі
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки