Loading
Показать теги
Огляди Спецпроекти Цікаво Фоторепортажі

Яка вона - Корейська Хвиля 2015?

Яка вона - Корейська Хвиля 2015?

Не секрет, що корейська культура і традиції завжди викликали великий інтерес. Ще б пак! Адже всім відомо про першість Кореї в техніці, відеоіграх, про своєрідність кухні та неординарність у кінематографі. Тому ми теж вирішили зануритися з головою в корейські звичаї, і відчути себе хоч трішки корейцями. Для цього ми, власне, і вирушили ловити корейську хвилю;).

Фестиваль-виставка «Корейська хвиля» 2015 проходив два дні - 23-24 травня.Для цього дійства місця вистачало - у великому павільйоні КиївЕкспоПлази (м. Нивки).

Відразу при вході знаходилась фотозона з повним різноманіттям національних костюмів - Ханбоків із яскравих одноколірних тканин, які можна було безкоштовно приміряти. Ми були дуже раді можливості похизуватися в таких образах. Згідно з корейськими традиціями, ці костюми надягали тільки у свята.

Такі ось витончені корейські вбрання

Справжня корейська сімейка вийшла 

Як же їй пасує цей костюм!)

Фестиваль був цікавий для усіх геймерів і тих, хто просто любить спробувати сили на ігрових автоматах. Жіноча аудиторія переважно вишикувалася в чергу біля танцювального симулятора Pump-it-up. Чоловіча ж увага була повністю прикована до ігрового турніру з Counter Strike: Global Offensive. Ще нашу увагу привернула танцююча лялька! Якого ж прогресу досягли корейці в технологіях!

Ну що ж хлопці, хто отримає першість?

Крім того, на фестивалі пропонувалася величезна кількість різних корейських сувенірів як канцелярських, так і для дітей. Тут були і плакати, цікаві ручки, блокноти з корейськими знаменитостями. Любителям корейської техніки випала чудова можливість прикупити собі телефон. А шанувальницям корейської косметики були запропоновані кращі косметичні засоби по догляду – шампуні, креми, скраби. Добрий консультант із задоволенням все розповіла про красу і порадила, що краще обрати.

Серед усього різноманіття дрібниць нашу увагу привернула саме ця подарункова лялька. Ну хіба не краса?

Завзятим інтелектуалам теж було чим зайнятися і чого прикупити, оскільки на фестивалі проводилась величезна кількість лекцій на тему міжкорейських відносин та інтеграційних процесів в Північно-Східній Азії.

Ми відшукали на фестивалі стенд і дівчину, яка провела нам короткий екскурс в історію писемності та корейської мови в цілому. Цікаво, що не дивлячись на всю складність корейської мови, її алфавіт складається з найпростіших букв і звуків у світі, він був зареєстрований ЮНЕСКО як культурна світова спадщина. Ось такі важливі факти ми дізналися. До речі, для бажаючих поринути у вивчення корейської мови була запропонована величезна кількість програм навчання в Корейському Культурному Центрі.

Дуже їй вдячні, за корисну інформацію)

Після навчальних програм та покупок нам дуже хотілося потанцювати і повправлятися в бойових мистецтвах. Для цього були всі можливості: майстер-класи з тхеквондо (корейське бойове мистецтво) і хапкідо (корейське бойове мистецтво, яке схоже на японське айкідо). На танцмайданчику грала сучасна корейська музика і виступали танцювальні колективи.

Маленькі каратисти!

Ах так) Звичайно ж. Про дуже важливий елемент фестивалю - національну кухні. Кожен, хто хотів навчитися готувати кімпаб, корейські роли, і кімчхи, гостру національну страву з овочів, відвідали майстер-класи з їх приготування. Ну а ми, втомившись після походеньок і танців, захотіли побалувати себе солоденьким тістечком і різними стравами. Особливо нам сподобалася печиво з зайчиками і корейськими символами. Дуже ситно і смачно!


Ммм. Як смачно!

З фестивалю пішли ситими, задоволеними і в нетерплячці накритися корейською хвилею в наступному році!

Кореспонденти uFest.in.ua - Ярослава Католик, Аліна Сущик

Вас також може зацікавити:

Як проходив Selfie Festival

Категорії: Фоторепортажі
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки