Loading
Показать теги

8 березня в Києві: 8 ідей, куди піти

8 березня в Києві: 8 ідей, куди піти

Найкращий подарунок – той, який викликає найбільше позитивних емоцій! Ми зібрали для вас 8 найцікавіших подій, які пройдуть у столиці найближчими днями і точно наповнять свято незабутніми враженнями. Чудовий привід провести разом час, якого так не вистачає за буденними клопотами.

Концерт класичної музики «Романтичнi iсторiї»

Неперевершене звучання скрипки та альту під супровід фортепіано дозволять поринути у дивовижний світ історій та романтичних мелодій, відчути атмосферу ліричної весни. На концерті звучатимуть твори Паганіні, В'єтана, Сен-Санса, Дебюссі, Мошковського у виконанні Ксенії Баришевської, Ольги Конопляної та Аліни Шолух.

Коли: 8 березня, 19:00.
Де: вул. Воздвиженська, 40 Галерея «Висоцький на Воздвиженці».
Скільки: 100 грн.

100 Хвилин Кохання - кращі короткометражки у кінотеатрі «Кінопанорама»

Романтики забагато не буває, надто – у день, коли вітають прекрасну половину людства. Тому кінотеатр «Кінопанорама» підготував для вас теплі, зворушливі, добрі та смішні історії про почуття, яке всі мріють знайти, але воно приходить не до кожного. Приходьте на сеанс та переконайтесь, що кохання завжди перемагає усі незгоди!

Коли: 8 березня 2018, о 17:00 та 19:00.
Де: вул. Шота Руставелі, 19 Кінотеатр «Кінопанорама»
Скільки: 80-90 грн.

Арт-проект: Тіло. Краса. Функція

А можна відзначити 8 березня дещо нестандартно, відвідавши фотовиставку, присвячену красі жіночого тіла, думок та емоцій. У своїх роботах автор Марсель Штайнер намагався знайти відповідь на питання, що є краса, та чи повинна вона мати якусь функцію. На фото можна побачити також думки і емоції жінки, які вона зазвичай приховує від оточуючих.

Коли: 2-24 березня 2018
Де: вул. Євгена Коновальця, 26А Sergey Makhno Gallery.
Скільки: безкоштовно.

3D балет «Лісова пісня» у Київському планетарії

Ще одне незвичайне дійство, яке подарує незабутні емоції та враження глядачам. Історія про кохання істот з різних світів у сучасному візуальному оформленні. Вона - уособлення свободи та творчості, він - земний юнак із глибинним розумінням музики. Мавка дає коханому натхнення, а Лукаш забирає у неї свободу. Яким може бути фінал цієї історії?

Коли: 7 березня 2018, 20:00.
Де: вул. Велика Васильківська, 57/3 Київський планетарій.
Скільки: 150-350 грн.

«Кіно жіночого роду» - показ короткометражних фільмів

На вас чекає 6 найкращих французьких короткометражок, режисерами яких стали жінки. Тематики фільмів – різноманітні: від нелегкої долі дружини ув’язненого до історії життя Григорія Распутіна. Всі стрічки демонструватимуться мовою оригіналу із українськими субтитрами – ще один привід попрактикуватись у знанні французької.

Де: вул. Велика Васильківська, 19 Кінотеатр "Київ"
Коли: 6 березня, 19:00.
Скільки: 40 грн.

Святковий концерт «Тобі, коханій!»

Чудовий спосіб ще раз продемонструвати свої особливі почуття до близької людини. Програма концерту – це найкращі світові зразки музичних зізнань у коханні представницям прекрасної половини людства. Для вас звучатимуть пісні у виконанні артистів Національної оперети України найрізноманітніших жанрів – від оперети до сучасної естради.

Де: вул. Червоноармійська, 53/3 Київський національний академічний театр оперети.
Коли: 6,7 березня, 19:00.
Скільки: 500 грн.

Вистава «Ніколи не дзвони мені, Кохана»

Вистава, присвячена одвічним проблемам у стосунках між жінкою та чоловіком, котрі розкриваються із надзвичайно тонким та іскрометним гумором. Детально про секс без анатомічних подробиць. Весело про сумне і просто про складне. Те, що треба для гарного настрою напередодні свята.

Де: вул. Симона Петлюри, 4 Caribbean Club
Коли: 7 березня, 19:30.
Скільки: 150-580 грн.

Міжнародний жіночий день у Князівстві «Київська Русь»

У «Парку Київська Русь» 8 березня згадуватимуть мудрих, гарних і сильних духом жінок давнини та вітатимуть жінок сучасних. Найбільш урочистим моментом святкування стане посвячення представниць прекрасної статі самого різного віку у княгині. Княжий титул зможуть отримати усі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал.

Де: Київська обл., с. Копачів Древній Київ у Князівстві "Київська Русь"
Коли: 8 березня.
Скільки: 50-150 грн.

Цей матеріал підготовлено в рамках спецпроекту uFest до свята 8 Березня. Попередня стаття циклу - Як святкують 8 березня у різних країнах

Категорії: Спецпроекти
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки