Loading
Показать теги

Бізнес-мітап "Київські Контракти"

Бізнес-мітап

08 листопада на території освітнього центру інноваційної школи англійської мови Angliz відбулася зустріч учасників проекту "Київські Контракти" .
Від імені проекту виступив Ігор Бондар, який розповів про місію та напрямки розвитку проекту.
 
Серед учасників-підприємців зустріч відвідали як місцеві виробники з Києва та області, серед яких зокрема представники торгових марок: “Yansiknitting”, “Made My Day”, “Kasyan” “Sunset”, “JakTak”, “Lucky Humanoid”, “Charivni”, “Heaven”, “Сироман’’, так і представники виробництв, що знаходяться на сході нашої держави, зокрема: “Velna”, “DRESS CENTER” та інші.
Спільно обговорили найбільш важливі питання в діяльності МСБ-підприємців, зокрема:
- шляхи та проблематику виходу на іноземні ринки;
- які нові майданчики для маркетів цікаві виробникам;
- як охопити нові міста та регіони України;
- колаборація проекту «Київські Контракти» з підприємцями.
 
Актуальні питання, які б ви хотіли обговорити на наступних наших мітапах, пишіть у коментарях або у повідомленнях на сторінку https://www.facebook.com/KyivContracts/

Календар наступних наших бізнес-мітапів формується, слідкуйте за нашими анонсами у фейсбуку: https://www.facebook.com/KyivContracts/ та на сайті: https://kyivcontracts.market/.
До зустрічі на «Київських Контрактах».  
 
Примітка*  КК - Київські Контракти - один з найбільших торговельно - розважальних заходів України, що проходить в м. Києві, на Подолі (Контрактова площа) та бере свій початок з кінця XVII століття. 
На сьогоднішній день проект передбачає реалізацію наступних функцій (напрямів): (1) Економічний напрямок - підтримка та популяризація національного виробника (продовольчих / непродовольчих товарів), українських handmade-майстрів з метою формування попиту та ознайомлення споживачів із кращими українськими товарами; (2) Культурний напрямок - відродження українських традицій ярмаркування шляхом проведення торгівельних та культурно-мистецьких акцій в рамках ярмарку; (3) Туристичний напрямок - промоція туристичного потенціалу столиці та України в цілому з метою залучення місцевих та іноземних туристів, розвитку сфери гостинності регіонів [1].

Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки