Loading
Показати теги

Europe Island Festival 2019

Безкоштовно

Категорії: Фестивалі Театри Музика

Коли : 14 червня 2019 - 16 червня 2019
Де: Вінниця , Сад Коцюбинського, Майдан Незалежності, сходи на Кумбарах
Дивитися місце на карті
186 Друк

Europe Island Festival 2019

186

14-16 червня у Вінниці на різних відкритих локаціях міста вже вдруге буде проходити фестиваль «Острів Європа». 

Цього року фестиваль матиме повноцінний статус міжнародного, орієнтуючись на широку аудиторію учасників та відвідувачів. 

Серед учасників та учасниць фестивалю будуть володарі та володарки престижних  премій Європи та світу з країн Вишеградської четвірки, Балкан, Швейцарії та Німеччини. 

Лейтмотивами фестивалю стануть дві важливі річниці: 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР та 30-річчя падіння Берлінської стіни. 

Фестиваль традиційно вирізнятиме увага до малих мов, «камерних» літератур і локальних текстів, а також тих письменників, чиї твори в Україні ще не виходили окремими книжками.   

Європейські інтелектуали й інтелектуалки протягом трьох днів у Вінниці міркуватимуть про роль мистецтва у «зшиванні» націй та утвердженні свободи, зокрема в епоху постсоціалізму. Питання об’єднання, порозуміння й долання кордонів стане лейтмотивом як загальної, так і спеціальних програм, покликаних проговорити важливі й актуальні для сучасної Європи теми: території, мови, гендеру. 

Фестиваль в якості локацій задіятиме найлітературніші куточки міста: сад Коцюбинського, Майдан Незалежності, сходи на Кумбарах. Особливе місце відведене острову Кемпа, де за задумом організаторів пройде єдина в році унікальна «тиха» літературна подія для підкреслення важливості цього об’єкта в міській екосистемі.

Нововведення на фестивалі у цьому році – повноцінний англомовний супровід та переклад.   

Програма фестивалю доволі насичена та включає найрізноманітніші заходи: 

  • поетичні читання в атмосферних місцях, 
  • дискусії, 
  • авторські зустрічі, 
  • презентації, 
  • музичні виступи, 
  • екскурсії, 
  • перформанси-потрясіння та спонтанні мистецькі акції,
  • виставка про класика їдишомовної літератури Іцхака Йоеля Лінецького родом із Вінниці. У своїх творах він описував життя Єрусалимки – одного з найбільш автентичних та колоритних кварталів Вінниці. 

Організатори фестивалю: громадська організація «Культурний Кампус» та Вінницька міська рада.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини